Lipcowe imprezy na niezwykłym dachu we Wrocławiu! [WDECH/WYDECH]

0

Na Wyspie Słodowej, na samym szczycie budynku Concordii swoją letnią działalność rozpoczął klub Wdech/Wydech. W programie znajdziemy szereg atrakcji, takich jak koncerty z muzyką na żywo, całonocne imprezy z zagranicznymi i lokalnymi DJami, cykl niedzielnych imprez przy świetle dziennym, kino letnie czy pokazy teatralne.

Wdech/Wydech to nie tylko kolejny lokal na mapie Wrocławia. To miejsce, w którym możesz w pełni zanurzyć się w atmosferę miasta, tuż ponad jego taflą, delektując się drinkiem i podziwiając zachody słońca, z jednym z najlepszych widoków w mieście. To wakacyjny azyl na dachu inspirowany kwitnącą łąką pełną życia i kolorów. Dziś możemy wspólnie obserwować, jak wyspa Słodowa wchodzi w etap pełnego rozkwitu!

W/W to nowa odsłona znanej już wszystkim wrocławianom przestrzeni #tużnadmiastem.

Nowa, bo z zupełnie nowym, nocnym charakterem. Jeszcze bardziej otwarta, jeszcze bardziej roztańczona, jeszcze bardziej klimatyczna. Do niedawna pod tym adresem goście bawili się na imprezowych Figlach. 

Jednym z najmocniejszych punktów programowych Wdech/Wydech są imprezy weekendowe, na które zapraszani będą artyści z kraju i świata. W każdy piątek przestrzeń W/W zamienia się w parkiet dla miłośników popowych brzmień, a w soboty staje się w elektroniczną stolicą Wrocławia i zachęca wszystkich muzycznych nomadów do bujania się w rytmie ciepłych house’owych beatów. 

W poprzednim tygodniu lokal odsłonił rąbka tajemnicy i opublikował oficjalny plakat weekendowego cyklu zatytułowanego “Wdech”, który obejmować będzie piątki i soboty.

Poznaj harmonogram wydarzeń:

14.07 WDECH: Koala, Saxberry (sax) GRAFIKI

15/07 WDECH: 20Y of Catz 'n Dogz GRAFIKI

19/07 Vertigo Summer Jazz Festival GRAFIKI

21/07 SO HARD ROOFTOP GRAFIKI

22/07 WDECH: Prozak na dachu – Meg, Senthia, Discox GRAFIKI

28/07 WDECH: DYM – Spisek1, Michał Anioł, CatchUp, Frank Leen, Prometh GRAFIKI

29/07 WDECH: Instytut Dźwięku Showcase GRAFIKI

Za bookingi imprez weekendowych odpowiada C&C Bookings, największa agencja bookingowa w Polsce – skupiająca w swoich szeregach m.in. Catz ‘n Dogz, An On Bast, Jurka Przeździeckiego czy Jacka Sienkiewicza.

W/W to miejsce, które łączy w sobie miłość do natury, polnych kwiatów oraz zapachów lata z miejską tkanką. Dlatego w lokalu znajdziecie między innymi świeże kwiaty, plakaty pełne kolorów oraz drinki na bazie świeżych ziół rosnących na ogromnej zielonej ścianie, albowiem we Wdech/Wydech mieści się największy ogród wertykalny w Polsce.

Wdech/Wydech zaprasza Od poniedziałku do piątku od 15:00, a w sobotę i niedzielę od godziny 12:00.

Facebook: https://www.facebook.com/wdechwydechwroclaw

Instagram: https://www.instagram.com/wdechwydech_rooftop/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDolny Śląsk na wakacje: Miejsce pełne legend – Zamek Grodno
Następny artykułRocznica powodzi tysiąclecia we Wrocławiu [ZOBACZ ZDJĘCIA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.