Letnia Wyprzedaż Garażowa w Magnolia Park: Daj rzeczom drugie życie

0

Ubrania, książki i zabawki z drugiej ręki – to aktualny trend. Magnolia Park wychodzi naprzeciw zasadzie less waste i organizuje Letnią Wyprzedaż Garażową. Chcesz sprzedać swoje rzeczy? Zgłoś się!

 Sukienka, która zyska nowe życie. Książki, które trafią do nowego domu. Zabawki, które ucieszą kolejne dzieci. W sobotę, 22 lipca, Magnolia Park organizuje Letnią Wyprzedaż Garażową i zaprasza wszystkich chętnych do bezpłatnego udziału w tym wydarzeniu.

Na czym polega Letnia Wyprzedaż Garażowa?

Letnia Wyprzedaż Garażowa na terenie Magnolia Park to wydarzenie promujące ideę less waste, dzięki której ubrania, książki, zabawki, gry, puzzle, ceramika oraz rękodzieło zyskują drugie życie. Udział w Wyprzedaży jest bezpłatny, a rzeczy można sprzedawać lub wymienić na inne z uczestnikami wydarzenia.

Co można wystawić na Letniej Wyprzedaży Garażowej?

Wystawcy mogą sprzedawać ubrania, zabawki, książki, gry, puzzle, ceramikę oraz każdą wartościową rzecz, która może posłużyć nowemu właścicielowi. Niedozwolona jest sprzedaż rzeczy niebezpiecznych oraz tych, które wymagają specjalnego pozwolenia. Podczas akcji nie można sprzedawać także dużych gabarytów takich jak meble czy sprzęt AGD.

Jak wziąć udział w Letniej Wyprzedaży Garażowej jako wystawca?

  • Każda osoba zainteresowana sprzedażą rzeczy podczas akcji powinna wysłać maila na adres: informacja@magnoliapark.pl ze swoim imieniem i nazwiskiem oraz opisem rzeczy, jakie planuje sprzedawać. Im dokładniejszy opis, tym większa szansa, że wystawca dołączy do wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona.
  • Każdy z wystawców będzie miał do dyspozycji maksymalnie 4 mkw. przestrzeni. Wydarzenie zaplanowane jest na terenie zewnętrznym przy Magnolia Park, w okolicy boiska do koszykówki. Po wydarzeniu każdy wystawca musi zabrać ze sobą wszystkie niesprzedane rzeczy.
  • Zapisy obowiązują tylko osoby sprzedające rzeczy w ramach Letniej Wyprzedaży Garażowej. Wstęp dla osób kupujących jest wolny.

Pierwsza Letnia Wyprzedaż Garażowa w Magnolia Park odbędzie się już 22 lipca w godz. 10.00-16.00.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPostawa godna naśladowania. Kierowca MPK Wrocław pomógł zagubionemu 6-latkowi!
Następny artykułDolny Śląsk na wakacje: 4 miejsca, gdzie zrelaksujesz się w SPA
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.