Czy zastanawialiście się kiedyś, jak wielką ulgą może być posiadanie dodatkowej przestrzeni magazynowej? Niezależnie od tego, czy szukasz bezpiecznego miejsca do przechowania mebli podczas remontu, alternatywy dla piwnicy czy garażu, czy też potrzebujesz magazynować towar jako właściciel firmy, samoobsługowe magazyny firmy Less Mess Storage we Wrocławiu oferują elastyczne i bezpieczne rozwiązanie.

Magazyn do wynajęcia we Wrocławiu

Less Mess Storage jest jednym z największych dostawców usług self storage w Polsce. We Wrocławiu magazyny zlokalizowane są przy ul. Czekoladowej 89 i Pełczyńskiej 19. To tylko tradycyjne magazyny samoobsługowe, ale także pomieszczenia typu drive up, które pozwalają na łatwy dostęp do przechowywanych przedmiotów bezpośrednio z samochodu.

Jak to działa?

 1. Wybierasz wielkość boksu – od małych skrytek po duże pomieszczenia.
 2. Decydujesz, na jak długo potrzebujesz wynajmu.
 3. Podpisujesz umowę – nawet na krótki okres od 7 dni lub na czas nieokreślony z możliwością wypowiedzenia z 30-dniowym wyprzedzeniem.

Dla kogo są te magazyny?

Samoobsługowe magazyny sprawdzają się w wielu sytuacjach:

 • Podczas remontu, do przechowywania mebli i innych gabarytowych przedmiotów.
 • Jako bezpieczna komórka lokatorska na rzeczy sezonowe.
 • Dla osób wyjeżdżających na dłuższy czas, które potrzebują bezpiecznego miejsca na swoje rzeczy.
 • Dla firm, które muszą magazynować towar, dokumenty lub materiały reklamowe.

Bezpieczeństwo i elastyczność

Magazyny na wynajem w Less Mess Storage są wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa, takie jak monitoring i systemy kontroli dostępu, zapewniając ochronę przechowywanych rzeczy. Oferują również elastyczne opcje najmu – od tygodnia do czasu nieokreślonego z 30-dniowym okresem wypowiedzenia, co jest idealne zarówno na krótkotrwałe, jak i długotrwałe potrzeby magazynowania.

Korzyści z korzystania z magazynów samoobsługowych

 1. Elastyczność: Możesz wynająć magazyn na tyle dni, ile potrzebujesz, bez długoterminowego zobowiązania.
 2. Bezpieczeństwo: Twoje rzeczy są chronione przed kradzieżą, a także przed szkodliwym wpływem warunków atmosferycznych.
 3. Dostępność: Dostęp do twoich rzeczy jest możliwy przez całą dobę, co jest wygodne zwłaszcza w nagłych sytuacjach.
 4. Optymalne warunki: W przeciwieństwie do piwnic czy garaży, magazyny mają odpowiednie warunki do przechowywania różnorodnych przedmiotów.

Co jeszcze oferuje Less Mess Storage?

Oprócz standardowych usług magazynowych, Less Mess wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując także specjalne pomieszczenia dla przedmiotów wymagających szczególnej opieki, takich jak instrumenty muzyczne czy elektronika. Każde pomieszczenie utrzymane jest w optymalnych warunkach, co gwarantuje ich bezpieczeństwo i zachowanie w nienaruszonym stanie.

Czy warto korzystać z magazynów samoobsługowych? Zdecydowanie tak!

Less Mess Storage to rozwiązanie, które może znacznie ułatwić życie, zarówno w kontekście osobistym, jak i biznesowym. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji przekonać się o korzyściach wynikających z wynajmu magazynu, sprawdź, co oferują oddziały przy ulicy Czekoladowej i Pełczyńskiej we Wrocławiu. To może być dokładnie to, czego potrzebujesz, aby zarządzać swoimi rzeczami w bardziej zorganizowany sposób.

Less Mess Storage to więcej niż tylko magazyny. To rozwiązanie, które przynosi spokój i porządek do życia wielu osób. Niezależnie od tego, czy chcesz przechować ozdoby świąteczne, sprzęt sportowy, ubrania czy meble – znajdziesz odpowiednie warunki w każdym z boksów.

Lokalizacja: Wrocław, ul. Czekoladowa 89 i ul. Pełczyńska 19

Więcej informacji: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNiezwykły Cyrk na Wodzie Waterland już w maju we Wrocławiu!
Następny artykułWrocław: Park Złotnicki – historia na wyciągnięcie ręki
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.