Las Zbrodni, Misja Sobótka i Jednodniowe Szaleństwo – odkryj najlepsze gry terenowe we Wrocławiu i okolicach

0
fot. Adam Bystry

Lubicie gry terenowe? W ostatnich latach zyskują one bardzo dużą popularność, ponieważ są świetną formą aktywności na świeżym powietrzu. Tego typu rozrywka jest odskocznią od tygodnia spędzonego przed komputerem i pozwoli Wam przenieść się w świat pełen zagadek i tajemnic.

Jedne z najlepszych gier terenowych w Polsce organizowane są przez wrocławską ekipę Ekspedycja Express. Gry te są idealną opcją dla tych, którzy szukają alternatywy dla tradycyjnych rozrywek, takich jak kino czy siłownia. Dzięki nim możecie nie tylko spędzić czas na świeżym powietrzu, ale również poprawić kondycję fizyczną i rozwijać umiejętności interpersonalne. Wymagają od uczestników współpracy, komunikacji i koordynacji działań. To również idealna forma zabawy dla rodzin i przyjaciół.

fot. Adam Bystry

Odkryjcie 3 gry terenowe we Wrocławiu i okolicach, w których warto wziąć udział.

Las Zbrodni 

Rozwiąż kryminalną sprawę, wskaż mordercę i poczuj dreszczyk emocji.

Celem tej gry terenowej jest odnalezienie prawdy oraz wskazanie właściwego sprawcy, jednak zadanie to nie należy do najłatwiejszych. Wymaga ono umiejętności analizowania faktów, znajomości technik kryminalistycznych oraz podejmowania trafnych decyzji. Gra odbywa się w malowniczym Lesie Mokrzańskim, zapewniającym idealne warunki do spędzenia czasu na świeżym powietrzu.

Podczas rozgrywki będziecie m.in. przesłuchiwać świadków, rozmawiać z prokuratorem, analizować miejsca zbrodni i typować osobę, która popełniła zbrodnię: dokonała morderstwa 3 kobiet we wrocławskim lesie.

Czas trwania: 4h
Liczba uczestników: 2-6 osób
Wiek: 13+

Najbliższe terminy gry: 16 kwietnia, 7 maja, 6 sierpnia (Wrocław)

Sprawdź szczegóły: tutaj

fot. Adam Bystry

Jednodniowe Szaleństwo

To najbardziej szalona gra terenowa, w której można spodziewać się bardzo oryginalnych zadań do wykonania. 

W grze Jednodniowe Szaleństwo mogą wziąć udział drużyny składające się od 2 do 4 osób, które będą rywalizować o zdobycie jak największej ilości ekspedycyjnej gotówki w ciągu około 5 godzin. To nie tylko ekstremalna przygoda, ale również wiele śmiechu i zabawy dzięki szalonym zadaniom. Niektóre z nich będą wymagały odwagi i sprytu, inne zaś okażą się po prostu bardzo komiczne.

Czas trwania: 5-6h
Liczba uczestników: 2-4 osób
Wiek: 18+

Najbliższe terminy gry: 15 kwietnia (Wrocław)

Sprawdź szczegóły: tutaj

Misja Sobótka

Misja Sobótka to prawdziwy hit wśród gier miejskich, który przyciąga setki ludzi z całej Polski.

30 km od Wrocławia, u stóp góry Ślęża, organizowana jest jednodniowa przygoda, która przypomina popularny program telewizyjny typu Azja Express. Daje ona możliwość rywalizacji z innymi, poznania fantastycznych ludzi i przede wszystkim świetnej zabawy przez cały dzień. Na starcie każda drużyna składa swoje telefony i inne urządzenia elektroniczne w specjalnych torbach zabezpieczających, a zamiast nich otrzymuje smartfony z ekspedycyjnymi aplikacjami, które ułatwią lub utrudnią niektóre zadania. Dostajecie również plecak z pełnym wyposażeniem, które na pewno przyda się podczas rozgrywki.

fot. Adam Bystry

Zadania, które Was czekają, to mieszanka szaleństwa, humoru i wymagających wyzwań, ale jednocześnie nie musicie się obawiać, że zostaniecie skazani na ekstremalne wyzwania.

Czas trwania: 7h
Liczba uczestników: 2-4 osób
Wiek: 18+

Najbliższe terminy gry: 23 kwietnia (Sobótka)

Sprawdź szczegóły: tutaj

fot. Adam Bystry

Gry terenowe dla grupy znajomych lub ekipy z pracy

Dla ekipy Ekspedycji Express nie ma rzeczy niemożliwych. Cały czas pracują nad nowymi scenariuszami gier. Możecie zorganizować taką wspólna rozgrywkę dla ekipy z pracy, grupy znajomych lub rodziny. To świetna okazja do integracji zespołu, fajnego spędzenia czasu i odskoczni od miejskiego zgiełku.

Tu sprawdzisz aktualne terminy najbliższych gier organizowanych we Wrocławiu lub okolicach: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Na bazarze przy ul. Komandorskiej działa od dziś jadłodzielnia i regał do wymiany książel
Następny artykułKiedyś to było… Za tymi miejscami tęsknią wrocławianie
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.