Kupony z rabatem do 200 zł w Black Friday 2021! Zakupy zaczynaj z Ceneo

0

Black Friday nie jest jedynie pustym frazesem. Przynajmniej jeżeli spojrzymy na to, co serwis Ceneo szykuje na tegoroczne święto zakupów. Wśród okazji znajdą się m.in. te na najbardziej pożądane produkty: iPhone 13 Mini, smartwatch Garmin Fenix 6s czy głośnik JBL Xtreme 3 to tylko kilka z nich.

Black Friday zaczynaj od Ceneo  

Gdy tylko kalendarze zmienią datę na 26 listopada, warto wpisać w adres swojej przeglądarki Ceneo.pl. Jedna z największych platform sprzedaży online w Polsce udowodni, że Black Friday nie jest jedynie zabiegiem marketingowym, a faktycznie tego dnia można złowić upatrzone produkty w bardzo okazyjnych cenach.  

Jak to działa?  

O północy m.in. na stronie głównej serwisu pojawią się kupony o wartości nawet do 200 złotych. Korzystając z opcji Kup Teraz, będzie można obniżyć cenę wybranych produktu o wartość kuponu. Serwis przygotował tysiące takich kuponów, które ważne będą do wyczerpania limitu lub do 29 listopada.  

Kliknij w grafikę i sprawdź co przygotowało Ceneo na Black Friday: 

Warto przeczytać: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/warto-wiedziec-black-friday

Co będzie w promocji na Black Friday 2021?  

Wśród ponad 200 produktów objętych promocją znajdą się prawdziwe bestsellery. To sprzęty, które w dniu swojej premiery budziły ogromne zainteresowanie i do tej pory rzadko można było je znaleźć w promocyjnych cenach. Łowcy okazji z pewnością zwrócą uwagę na: 

  • iPhone’a13 Mini,  
  • Xbox Series S, 
  • smartwatch Garmin Fenix 6S Pro, 
  • głośnik bezprzewodowy JBL Xtreme3, 
  • Samsung Galaxy Watch 3.  

To tylko kilka przykładów, okazje czekają w każdej z kategorii dostępnych na Ceneo.  

To, jak działają kupony, możecie przetestować jeszcze przed Czarnym Piątkiem. Codziennie o 10.00 na stronie głównej Ceneo.pl pojawiają się oferty, w której rabaty sięgają nawet 70%. Ale to tylko rozgrzewka, kumulacja promocji już 26 listopada.  

Sprawdź jak odblokować gorące kupony: https://www.ceneo.pl/wydarzenia/centrum-znizek

Ceneo z darmową dostawą nie tylko w Black Friday 

A co, jeśli chcecie kupić coś zupełnie innego? Wystarczy, że wartość produktu to 40 złotych, i już możecie odliczyć sobie koszty dostawy. W drugim tygodniu listopada serwis wystartował z akcją Ceneo Free. To program, dzięki któremu do końca roku możecie skorzystać z kuponu zapewniającego darmową przesyłkę. Bez zobowiązań, bez abonamentu, wszystko w Kup Teraz. 

Artykuł został przygotowany przy współpracy z Ceneo.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułDni Smakosza we Wroclavii – wydaj 30 zł, odbierz 10 zł zwrotu
Następny artykułDzień Bez Futra we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.