Kultowa restauracja PIZZA BOYZ i Mr. Pancake otwiera się we Wrocławiu! [NOWOŚĆ]

0

26 czerwca zostanie otwarta długo wyczekiwana restauracja Mr. Pancake i Pizza Boyz na wrocławskiej starówce. Lokal kultowej już sieci mieścić się będzie przy ul. Szewskiej 69/70, a więc w doskonałej lokalizacji miasta.

Poza amerykańską pizzą i pankejkami o nietypowych połączeniach smakowych goście restauracji będą mogli wybierać spośród soczystych burgerów i wegańskich pozycji. W menu znajdą się dwie kolejne marki grupy – Ghost Burger oraz Vegan Pizza Club.

Czym wyróżnia się restauracja?

Mr. Pancake® i PIZZA BOYZ® to unikatowy koncept gastronomiczny oparty w całości na idei porn food i traktujący jedzenie jako kompleksowe doświadczenie. Jakie są składniki sukcesu sieci? Doskonała jakość dań i zaskakujące połączenia smakowe, oryginalne, spójne wnętrza ora pasja braci, którzy założyli markę i prowadzą ją z powodzeniem do dziś.

Czego mogą spodziewać się goście odwiedzający restauracje sieci FoodX?

Przede wszystkim eksplozji smaków i kombinacji składników niespotykanych nigdzie indziej. Amerykańskie Mr.Pancakes ze słonymi dodatkami, lodami, watą cukrową to standard. Pyszna PIZZA BOYZ z chrupiącymi rantami z dodatkiem chrupek, mozzarella stix albo frytkami? Proszę bardzo! Pandemia skłoniła właścicieli  do powołania do życia kolejnych marek.

W potfolio firmy znalazła się wegańska pizza Vegan Pizza Club, która zaspokoi „serowe” marzenia każdego weganina oraz Ghost Burger z mięsem typu SMASH, które jest przyrządzane w oryginalny sposób opracowany w słonecznej Kalifornii!

FoodX wie, co piszczy w gastronomii, dlatego dania w karcie znajdą mają tak popularne dodatki jak CBD, czekolada ruby i wiele innych!

To, co wyróżnia wszystkie restauracje to menu i wyjątkowy wystrój rodem wyjęty z Instagrama.

Goście od progu mogą poczuć atmosferę miejsca, jednocześnie przebywając w pastelowych kolorach, usiąść na huśtawce, która pełni rolę krzesła i zrobić zdjęcie swojego dania na tle różowego blatu. Za spójną identyfikację lokali i projekty odpowiada Przemysław Pulit ze studia YUS Studio. Wrocławska restauracja będzie jedną z większych, latem goście będą mogli skorzystać z ponad 100-metrowego ogródka.

Pandemia znacząco spowolniła otwarcie restauracji we Wrocławiu. Wierzymy jednak, że dzięki temu mogliśmy się jeszcze lepiej przygotować do przyjęcia gości i zagwarantować im, że w naszej restauracji spotkają ich same zachwycające doświadczenia kulinarne i wzrokowe. Cieszymy się, że otwieramy się latem, kiedy w pełni można korzystać z takich udogodnień restauracji jak ogródek. W weekend otwarcia wyprawiamy dla gości gorące powitanie z setem Dj’skim i promocjami. Zapraszamy!” – zachęca Dominika Łyczko, franczyzobiorczyni restauracji Mr.Pancake/Pizza Boyz we Wrocławiu.

Lokal będzie działał w systemie franczyzowym, podobnie jak trzy pozostałe w Poznaniu, Krakowie i Szczecinie. Flagowa restauracja  Mr.Pancake/Pizza Boyz w Warszawie prowadzona jest przez założycieli marki, braci Piotrka i Maćka Śliwa.

Termin otwarcia: 26 czerwca
Adres: Szewska 69/70
Więcej informacji: Mr.Pancake, Pizza Boyz

mat. prasowy Mr. Pancake i Pizza Boyz

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułW Kinie Nowe Horyzonty będzie można zapłacić okiem!
Następny artykułWady i zalety miesięcznych soczewek kontaktowych
Cześć, nazywam się Patryk i jestem studentem Uniwersytetu Wrocławskiego. W obrębie najbliższych memu sercu zainteresowań znajduje się sport, psychologia oraz szeroko pojęta technologia. Kocham być w centrum wydarzeń, rozmyślać i analizować. Nie wyobrażam sobie wolnego weekendu bez wyjścia na miasto, a wracanie o późnych porach do domu to dla mnie chleb powszedni.