fot. DBP

We Wrocławiu rusza już 32. edycja Giełdy Książki Bibliotecznej, wydarzenia, które cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośników literatury, muzyki i mediów. Wszystkie dostępne przedmioty, w tym książki, płyty winylowe, CD oraz czasopisma, można nabyć za symboliczne 4 złote.

To doskonała okazja, by wzbogacić swoją domową bibliotekę lub kolekcję o unikatowe pozycje, które trudno znaleźć gdzie indziej.

Co można kupić?

W bogatej ofercie Giełdy znajdziemy szeroki wachlarz literatury obcojęzycznej, od mangi japońskiej, poprzez kryminały w języku angielskim, aż po niemieckie poradniki. To prawdziwy raj dla kolekcjonerów i poszukiwaczy literackich rarytasów. Wrocławscy bibliofile będą mieli również okazję do zgłębiania dzieł w języku koreańskim oraz francuskim, co jest rzadkością na polskim rynku.

Warto wiedzieć

  1. Wydarzenie trwa 5 dni – od 20 do 24 maja, każdego dnia od 10:00 do 18:00.
  2. Wstęp wolny – każdy może przyjść i przekonać się o bogactwie oferty.
  3. Płatność tylko gotówką – warto mieć przy sobie odpowiednią ilość gotówki.
  4. Lokalizacja – Dolnośląska Biblioteka Publiczna, Rynk 58, sala Galerii pod Plafonem.
  5. Codzienna nowa oferta – z dnia na dzień można znaleźć nowe książki i inne przedmioty.

Dla każdego coś ciekawego

Na Giełdzie Książki Bibliotecznej nie zabraknie literatury dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Amatorzy nauki i techniki znajdą książki edukacyjne i poradniki, podczas gdy miłośnicy beletrystyki będą mogli wybierać spośród szerokiej gamy powieści i opowiadań. Miłośnicy muzyki także nie wyjdą z pustymi rękami – na stoiskach znajdą płyty i winyle z różnych gatunków muzycznych, od klasyki po nowoczesne rytmu.

Nie przegap okazji!

32. Giełda Książki Bibliotecznej to więcej niż tylko zakupy – to doskonała okazja do spotkań z innymi pasjonatami książek i kultury. To również świetna okazja do znalezienia wyjątkowych prezentów dla bliskich. Z różnorodnością oferty, każdy może znaleźć coś dla siebie – czy to rzadko spotykany egzemplarz książki, długo poszukiwaną płytę winylową czy fascynujące wydania czasopism. Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia, które odbędzie się w samym sercu Wrocławia. Zaplanuj swoją wizytę już dziś i przygotuj się na literackie i muzyczne łowy!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNajwiększe Święto Studentów we Wrocławiu – Juwenalia 2024 #WrocławRazem
Następny artykułWielkie Wrocławskie Potańcówki właśnie ruszają! Program na sezon 2024
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.