Korzystaj z modowych okazji i wspieraj sadzenie drzew. Przez cały wrzesień we Wrocław Fashion Outlet potrwa akcja „Modne środy w Fashion Club”  

0

1 września we Wrocław Fashion Outlet ruszy akcja Miesiąc Fashion Club, w ramach której członkowie programu lojalnościowego centrum będą mogli skorzystać ze specjalnych promocji przygotowanych przez wybrane marki uczestniczące w programie, wziąć udział w wyjątkowych wydarzeniach oraz zdobyć atrakcyjne upominki. Dodatkowo, podczas trwającej przez cały wrzesień akcji „Razem zazielenimy okolicę”, realizowanej we współpracy z Zarządem Zieleni Miejskiej w ramach Programu Zielony Mecenat, dokonując zakupów w ramach programu można będzie wesprzeć inicjatywę sadzenia drzew w okolicy centrum. 

Miesiąc Fashion Club pod znakiem promocji i wspierania środowiska

Miesiąc Fashion Club to akcja, która od kilku lat organizowana jest przez Wrocław Fashion Outlet. Dedykowana jest ona członkom programu lojalnościowego centrum. W tym roku potrwa od 1 do 30 września i będzie przebiegała pod hasłem „Modne środy we Wrocław Fashion Outlet”. W związku z tym we wszystkie środy września (odpowiednio 6, 13, 20 i 27 dnia miesiąca), na członków Fashion Club czekać będą specjalne promocje przygotowane przez najlepsze marki uczestniczące w programie, a także liczne atrakcje. Wśród nich można wymienić wyjątkowe wydarzenia oraz upominki – niespodzianki przygotowane przez centrum. Dopełnieniem Miesiąca Fashion Club będzie trwająca przez cały wrzesień akcja „Razem zazielenimy okolicę”, realizowana we współpracy z Zarządem Zieleni Miejskiej we Wrocławiu w ramach Programu Zielony Mecenat. W tym roku za każdy zakup dokonany w ramach Fashion Club Wrocław Fashion Outlet przekaże 5zł na posadzenie drzew przy ul. Granicznej (tuż obok ronda Pileckiego). „We Wrocław Fashion Outlet uważamy, że zrównoważony rozwój to podstawa w zarządzaniu nowoczesnym centrum handlowym. Dlatego tak chętnie angażujemy się w proekologiczne inicjatywy, w tym na przykład coroczne nasadzenia drzew we wrocławskiej przestrzeni publicznej, które realizowane są w ramach akcji „Razem zazielenimy okolicę”. W minionym roku dzięki zaangażowaniu naszych klientów podczas Miesiąca Fashion Club zebraliśmy kwotę 44 000 zł na zasadzenie i kilkuletnią pielęgnację drzew w okolicy. Dlatego członkostwo w naszym programie lojalnościowym to nie tylko okazja do skorzystania z rabatów, ale także zadbania razem z nami o środowisko”, wyjaśnia Katarzyna Warzecha,  Marketing Director Wrocław Fashion Outlet. Warto dodać, że pięciu najbardziej aktywnych członków Fashion Club biorących udział w akcji zostanie nagrodzonych przez centrum doładowaniem kont klubowych kwotą 100 zł.

Fashion Club – wciąż możesz dołączyć do programu!

Dołączyć do programu lojalnościowego Fashion Club i tym samym korzystać z rabatów i atrakcji przygotowanych przez Wrocław Fashion Outlet oraz marki należące do programu można w bardzo prosty i szybki sposób. Wystarczy pobrać na telefon aplikację Wrocław Fashion Club, dostępną w Google Play lub App Store, zarejestrować się za pomocą specjalnego formularza dostępnego na stronie centrum lub udać się do Punktu Informacyjnego bądź dowolnego sklepu uczestniczącego w programie. Aby na bieżąco otrzymywać informacje o specjalnych ofertach i organizowanych przez centrum outletowe atrakcjach, warto podczas przystąpienia do programu wyrazić zgodę na otrzymywanie newsletterów, zacząć śledzić media społecznościowe Wrocław Fashion Outlet, a w przypadku rejestracji podczas wizyty w centrum dodatkowo zainstalować aplikację – umożliwia ona gromadzenie punktów, pozwala sprawdzić ich ilość oraz wyświetla informacje o markach uczestniczących w programie. „Fashion Club liczy już ponad 50 000 członków, którzy podczas każdej transakcji dokonanej w sklepie uczestniczącym w programie zyskują 5% wartości paragonu, a zebraną sumę mogą wykorzystać w postaci rabatu przy kolejnych zakupach (maksymalnie do 25%). Zatem członkostwo w Fashion Club wiążę się ze sporymi oszczędnościami. Dodatkowo klubowicze mogą korzystać z dodatkowych ofert specjalnych lub usług niedostępnych dla innych”, podkreśla Katarzyna Warzecha,  Marketing Director Wrocław Fashion Outlet.

Więcej na: www.wroclawfashionoutlet.com  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław z nowym pięknym muralem kampanii MAKi
Następny artykułTłumacz szwedzki: współpraca z profesjonalnym tłumaczem czy native speakerem? Sprawdzamy!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.