Korzystaj z internetu po swojemu, czyli wrocławskie Moico z zimową promocją

0

Twórz, inspiruj i wymieniaj się doświadczeniami z innymi – tak Moico zachęca do korzystania z sieci. Bo internet to coś więcej. To emocje, ludzie i nieograniczone możliwości. Wystarczy kliknąć… i skorzystać ze specjalnej promocji, którą marka przygotowała dla nowych i obecnych klientów.

Oferta Moico to przede wszystkim symetryczny Internet światłowodowy, telewizja cyfrowa oraz – w połączeniu z innymi pakietami – usługa mobile. – Jedną z głównych zalet naszego Internetu jest wydajność. Korzystając ze światłowodu, nie musimy martwić się długim czasem oczekiwania na pobranie plików czy zacinającym się, słabej jakości połączeniem. W sytuacji, gdy większość z nas przeszła na zdalny tryb pracy, to bardzo istotne, aby sieć działała bez zarzutu – podkreśla Paweł Dobosza, prezes Internet Union S.A., właściciela marki Moico.

Aktualna oferta obejmuje Internet światłowodowy o przepustowości 333 Mb/s (KISS), 1000 Mb/s (HUG), oraz 10 000 Mb/s (HUG).

Nie tylko symetryczne łącze 

Internet światłowodowy to nie wszystko, co proponuje wrocławski dostawca. W ramach oferty można skorzystać z pakietu telewizji cyfrowej w różnych wariantach: 118 kanałów (Polly), 144 kanały (Alice) oraz 195 kanałów (James). Wybrane zawierają opcję multiroom, dzięki czemu każdy z domowników może oglądać to, na co ma ochotę. W ramach telewizji James można skorzystać ze specjalnej aplikacji, która umożliwia m.in. zdalne zlecania nagrań czy zarządzanie TV z poziomu smartfona. Na klientów czeka także oferta mobile z szybkim Internetem LTE oraz nielimitowanymi połączeniami na telefony stacjonarne i komórki (Simply – 10 GB LTE; Friendly – 7,5 GB LTE; Warmly – 12,5 GB LTE).

Coś więcej niż Internet

Oprócz świadczenia usług telekomunikacyjnych Moico chętnie angażuje się w inicjatywy skierowane do lokalnej społeczności. Jednym z takich działań była sierpniowa odsłona eventów „Weekend z MOICO”. Motywem przewodnim całego wydarzenia była odświeżona identyfikacja marki oraz premiera nowej strony www. Moico stawia na różnorodność, dlatego uczestnicy imprezy mogli jednego dnia wziąć udział w stand-upie i imprezie plenerowej, a w kolejnych pograć w planszówki i oglądać swoje ulubione filmy w kinie plenerowym. Do współpracy zaproszono m.in.: Surowca, Wyspę Tamkę, Nocny Targ Tęczowa i Centrum na Przedmieściu. Cały „Weekend z Moico” odbywał się z zachowaniem wszystkich wymogów sanitarnych.

Specjalna akcja promocyjna

Wszyscy nowi klienci, którzy przy podpisywaniu umowy wybiorą dodatkową usługę np. telewizję lub mobile, będą mogli cieszyć się Internetem przez 3 miesiące za darmo. Operator nie zapomniał także o swoich obecnych klientach. Wszyscy, którzy korzystają tylko z jednej usługi Moico, wybierając kolejną – otrzymają do niej dostęp przez 3 miesiące za darmo. Brzmi ciekawie? Wystarczy wypełnić formularz na stronie i zamówić usługę! Składając zamówienie należy wpisać kod: ZIMA#MOICO.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie: https://moico.pl/promocja-zimowa

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułStraciły dach nad głową – zrzutka dla Mamy i jej dzieci
Następny artykułW mieście zgasną światła – Wrocław włącza się w ogólnopolski protest samorządów
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.