Koncerty Wrocław – co jest grane? [4 – 10 listopada]

0

W tym tygodniu gwiazdy polskiej młodej sceny muzycznej. Usłyszymy Krzysztofa Zalewskiego oraz Natalię Przybysz… a do tego poezja i gospel…Jak będzie brzmiał Wrocław?

Krzysztof Zalewski Solo Act

Krzysztof Zalewski zawitał do Wrocławia na dwa dni koncertów – jeśli nie zdążyliście w poprzednim tygodniu, polecamy wybrać się na jego koncert na dobry początek tygodnia!

Kiedy: 04/11 godz. 19

Gdzie: Narodowe Forum Muzyki

Więcej info: http://www.eventim.pl/goodtaste

Spice Talks #01J – Meetup o wystąpieniach publicznych

Wystąpienia publiczne to coś z czym prędzej czy później każdy z nas się spotyka. Warto poznać ciekawe wskazówki i rady osób doświadczonych w tym obszarze. Zapraszamy na spotkanie z Bartoszem Zamirowskim oraz Patrycją Obarą. Tematami paneli dyskusyjnych będą „Poczucie humoru w twoich wystąpieniach” oraz „Co zrobić z rękami czyli jak pokonać lęk przed przemawianiem”.

Kiedy: 05/11 godz. 18

Gdzie: Hard Rock Cafe

Więcej info: https://evenea.pl/event/spicetalks

Terrific Sunday – Młodość Tour

Już ponad miesiąc temu premierę miała nowa, druga już, płyta kwartetu indie rockowego (polskiego rzecz jasna!) Terrific Sunday. Na koncie mają już wiele koncertów na dużych scenach a grono ich fanów powiększa się z każdą nową nutą. Chodźcie ich posłuchać.

Kiedy: 06/11 godz. 20:30

Gdzie: Stary Klasztor

Więcej info: http://staryklasztor.com.pl/bilety/

Slam Poetycki

Dokładnie tak! Slam poetycki powraca do naszego przeglądu Koncerty Wrocław. Jeśli chcecie wystąpić, organizatorzy czekają na zgłoszenia do 6 listopada (poprzez wiadomość na FB). Mimo że w przypadku tego eventu obowiązuje zakaz muzyki, zachęcamy do wsłuchania się w ciche krzyki serc Wrocławian (i nie tylko).

Kiedy: 07/11/godz. 21

Gdzie: Surowiec

Więcej info: https://www.facebook.com/events/754570081680620/

Natalia Przybysz – trasa „Jak Malować Ogień”

Zdecydowanie wyczekiwana artystka. Piąty solowy album Natalii Przybysz to bardzo dojrzałe teksty i klimatyczna muzyka. Sama artystka tak oto zapowiada swoją nową płytę: „Jak Malować Ogień” to płyta nagrana najpłynniej ze wszystkich moich płyt do tej pory. Razem z moim zespołem, z którym wspólnie koncertujemy, nagraliśmy 10 piosenek, w tym 9 z moimi nowymi tekstami. Jest świeżo, energetycznie i mamy masę powietrza, które chcemy z Wami dzielić na spotkaniach, jakimi są dla nas koncerty. Spodziewajcie się dobrych dźwięków i dużo ciepłego wiatru.” Ostatnie wolne bilety nadal dostępne!

Kiedy: 08/10 godz. 20:00

Gdzie: Zaklęte Rewiry

Więcej info: https://www.ticketmaster.pl/event/natalia-przybysz

Projekt Gospel – warsztaty

Wrocławski chór Gospel Life zaprasza na dwudniowe warsztaty muzyki, która w Polsce nie jest jeszcze bardzo dobrze odkryta. Zajęcia mają charakter otwarty, dla każdego. Nieważne, czy śpiewasz, czy masz doświadczenie w tym gatunku… jeśli jesteś ciekaw, po prostu przyjdź! Koszt warsztatów to 40 zł. Na zakończenie odbędzie się koncert finałowy.

Kiedy: 09/11 – 10/11

Gdzie: Impart

Więcej info: http://www.gospel-life.pl/warsztaty

Za tydzień zapraszamy na kolejny przegląd Koncerty Wrocław:)

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWe Wrocławiu odsłonięto nową rzeźbę: LOVE HATE
Następny artykułSpotkaj mistrza rzeźbiącego „Grę o tron”!