fot. Candle Live Music. Koncert Wroclavia Wind Quintent

Światło świec i magiczna mieszanka dźwięków. Zmysły budzą się do życia, a przestrzeń napełnia się muzyką, tworząc niepowtarzalną aurę, która wciąga każdego uczestnika. Tak można opisać niezwykłe doświadczenia podczas koncertów w blasku świec, które organizowane są przez Candle Live Music we Wrocławiu.

Koncerty instrumentalne przy świecach to nie tylko zwykłe wydarzenia muzyczne – to prawdziwe doświadczenie dla zmysłów. W przyćmionym świetle świec, artyści stają się magikami dźwięku, wypełniając przestrzeń swoimi talentami.

Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o wybór gatunku muzycznego. Organizatorzy koncertów w blasku świec oferują szeroką gamę tematów i stylów muzycznych. Od klasycznej muzyki po jazz, muzykę popularną, a nawet utwory filmowe – każdy znajdzie coś dla siebie.

Różnorodność i wysoki poziom artystyczny

W gronie artystów biorących udział w koncertach znajdują się zarówno doświadczeni muzycy z filharmonii, jak i obiecujące, młode talenty. Współpraca z różnymi artystami zapewnia nie tylko różnorodność wykonawców, ale także różnorodność repertuaru, zaspokajając nawet najbardziej wymagające gusta melomanów.

Oprócz szerokiego wyboru koncertów instrumentalnych, czasami możesz również cieszyć się wyjątkowymi występami wokalnymi. Od klasyki po przeboje muzyki popularnej – oferta koncertów jest zróżnicowana, co sprawia, że każde wydarzenie jest wyjątkowe.

fot. Candle Live Music

Magia świec i elektryzujące dźwięki

Warto podkreślić, że organizatorzy dbają nie tylko o jakość muzyczną, ale również o atmosferę. Świece elektryczne tworzą niezapomniany klimat, nadając każdemu koncertowi niepowtarzalnego uroku. Profesjonalni muzycy doskonale współgrają z ciepłym światłem świec, co tworzy wyjątkową scenerię dla każdego występu.

Unikalne lokalizacje dla niezapomnianych wrażeń

Organizatorzy koncertów starannie wybierają lokalizacje, aby zapewnić uczestnikom niezapomniane wrażenia. Ciekawe i nietuzinkowe miejsca stają się sceną dla tego magicznego połączenia muzyki i światła. Każdy koncert staje się podróżą do nieznanych miejsc, zarówno dźwiękowych, jak i wizualnych.

fot. Candle Live Music

Harmonogram najbliższych koncertów:

Koncert: Bajkowa Muzyka Disney’a

Wyjątkowy koncert, który pozwoli Ci się przenieść w bajkowy świat Walta Disney’a! Na koncercie usłyszysz ponadczasowe utwory pochodzące z filmów Disney’a, którym towarzyszyć będzie blask świec w imponującej barokowej lokalizacji.

Data: 04 lutego 2024 Godzina: 17:00 Miejsce: Stary Refektarz


Koncert: Legendy Muzyki 

Przeżyj wyjątkowe doświadczenie muzyczne przy blasku setek świec. Odkryj instrumentalne aranżacje legend muzyki: od Queen i Madonny po Eda Sheeran’a, Lady Gagę i Adele (oraz wiele innych).

Data: 04 lutego 2024 Godzina: 19:15 Miejsce: Stary Refektarz


Koncert Walentynkowy

Zapraszamy na koncert Walentynkowy, który pozwoli Ci przeżyć niezapomniane chwile z drugą połówką, bliską Ci osobą lub solo. Koncert będzie pełen znanych romantycznych utworów z filmów, którym towarzyszyć będzie blask świec.

Data: 14 lutego 2024 Godzina: 19:00 Miejsce: Uniwersytet Wrocławski – Aula Leopoldina


Koncert: Złote Lata 70te i 80te

Zapraszamy na koncert fortepianowy na cztery ręce przy blasku świec. To koncert, który przywoła w pamięci znane i lubiane utwory z lat 70tych i 80tych takich artystów jak Queen, The Beatles, Abba, John Lehnon, Leonard Cohen, Rolling Stones i wielu innych.

Data: 17 lutego 2024 Godzina: 19:15 Miejsce: Uniwersytet Wrocławski – Oratorium Marianum


W Krainie Muzyki Klasycznej

Zapraszamy na koncert z utworami największych wirtuozów muzyki klasycznej w wykonaniu duetu fortepianowego przy blasku świec. Zatop się w dźwiękach kompozycji Vivaldiego, Beethovena, Chopina, Straussa i wielu innych.

Data: 17 lutego 2024 Godzina: 17:00 Miejsce: Uniwersytet Wrocławski – Oratorium Marianum

Bilety: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBiuro projektowe – z jakimi zadaniami musi mierzyć się na co dzień?
Następny artykułWrocławianie zamieniają plastikowe butelki na kranówkę
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.