To będzie prawdziwa muzyczna uczta. W środowy wieczór, 16 września, na dachu Arkad Wrocławskich wybrzmią najpiękniejsze utwory muzyki wiedeńskiej w wykonaniu znakomitych instrumentalistów z zespołu West Side Sinfonietta.

Koncert „Nad pięknym modrym Dunajem” rozpocznie się o godz. 19:00 tytułowym walcem Johanna Straussa. Na widowni zasiądzie 100 osób, które jako pierwsze zgłosi się po bezpłatny bilet!

Szukacie pomysłu na ciekawy wieczór w środku tygodnia? Dajcie się ponieść czarowi muzyki cesarskiego Wiednia w niecodziennej scenerii. W środę, 16 września, na dachu Arkad Wrocławskich odbędzie się koncert muzyki wiedeńskiej „Nad pięknym modrym Dunajem”. W programie słynne na cały świat polki i walce Johanna Straussa, wirtuozerski czardasz Vittorio Montiego, wzruszające utwory o miłości Fritza Kreislera i ludowe kompozycje Barnabása Bakosa. Wszystko to w interpretacji grupy West Side Sinfonietta. Orkiestra składa się z utalentowanych instrumentalistów Narodowego Forum Muzyki im. W. Lutosławskiego we Wrocławiu oraz Filharmonii im. M. Karłowicza w Szczecinie. Nie jest prowadzona tradycyjnie przez dyrygenta, lecz przez skrzypka. Funkcję tę pełnią koncertmistrzowie Marcin Danilewski i Paweł Maślanka, którzy wraz z doskonałym kontrabasistą Jackiem Sosną tworzą trzon zespołu. Na koncercie w Arkadach Wrocławskich muzycy wystąpią w składzie: Marcin Danilewski – skrzypce, Jowita Kłopocka – skrzypce, Artur Tokarek – altówka, Maciej Kłopocki – wiolonczela, Krzysztof  Domański – flet, Michał Siciński – klarnet, Jacek Sosna – kontrabas i Mateusz Rozek – fortepian.

ST_NFM_web

Jak odebrać bezpłatny bilet?

Wstęp na koncert jest wolny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. W wydarzeniu weźmie udział 100 osób, które jako pierwsze wyśle zgłoszenie mailowe na adres: marketingArkady@develia.pl. 1 osoba może otrzymać maksymalnie 2 bezpłatne bilety.

Koncert odbędzie się 16 września o godz. 19:00 na ostatnim piętrze parkingu centrum handlowego. Na dach można dostać się, wjeżdżając z pasażu windą na poziom +6. Przy wejściu na teren koncertu dostępny będzie płyn do dezynfekcji dłoni, a pomiędzy miejscami siedzącymi zachowana zostanie bezpieczna odległość. Uczestnicy zobowiązani są do zakrywania ust oraz nosa.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułFestiwal roślin we Wrocławiu – raj dla miłośników zieleni i dobrego designu!
Następny artykułOtwarta Kuchnia w Recepcji po włosku!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.