Koncert Jazzowy na zielonym dachu Wroclavii w ramach Vertigo Summer Jazz Festiwal

0

13 lipca br. na zielonym tarasie Wroclavii zabrzmi jazz, funky i blues w ramach corocznego Vertigo Summer Jazz Festivalu.

Na terenie centrum handlowego wystąpi przyjmowany entuzjastycznie przez publikę Henryk Miśkiewicz Full Drive – zespół znany ze współpracy m.in. z Kubą Badachem.

Grupa łączy w swoich projektach jazz, funky, swing i blues w wykonaniu czołówki polskich muzyków. Zespół Henryka Miśkiewicza ma na swoim koncie trzy płyty – wszystkie nominowane były do prestiżowej nagrody przemysłu fonograficznego FRYDERYKI.

Koncert rozpocznie się w środowy wieczór, 13 lipca, o 20:00 na poziomie +2 Wroclavii i potrwa ok. dwóch godzin. Ta kameralna przestrzeń, łącząca zieleń i spektakularną architekturę, znana jest stałym bywalcom centrum. Zespół zagra w składzie: Henryk Miśkiewicz (saksofony), Marek Napiórkowski (gitary), Sławomir Kurkiewicz (gitara basowa), Michał Miśkiewicz (perkusja).

To nie pierwszy raz, gdy Wroclavia zamienia się tymczasowo w salę koncertową – mówi Bartosz Naskręski, rzecznik prasowy Wroclavii. Centrum od czterech lat aktywnie współpracuje z Vertigo Summer Jazz Festivalem. We Wroclavii wystąpili już m.in. Jazzpospolita, EABS i Wojtek Mazolewski.

Bilety na koncert Henryk Miśkiewicz Full Drive można kupić na trzy godziny przed występem (czyli do godziny 17:00 w środę 13 lipca) przez stronę https://vertigojazz.pl/pl/summer-jazz-festival.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław najdroższym miastem pod względem cen OC. Dlaczego?
Następny artykułWrocław: Nadciąga 2. edycja Gastro Miasto 2022!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.