Jako pierwsza atrakcja turystyczna w regionie, Kolejkowo, znane z niezwykłych miniatur miast i realistycznych modeli kolejowych, wprowadza dynamiczne ceny biletów. Dzięki współpracy z wrocławską firmą SoftCOM – producentem systemu sprzedaży biletów iKSORIS – od 1 lipca wdrożyła nową funkcjonalność, aby dostosować ceny do zainteresowania odwiedzających. Bilet do atrakcji w czasie wakacji będzie można kupić już nawet za 30 zł.

Dynamiczne ceny pozwalają na oszczędności przy zakupie biletów w mniej obleganych godzinach oraz przy wcześniejszej rezerwacji. Dzięki temu odwiedzający mogą cieszyć się spokojniejszą atmosferą, mniejszymi tłumami i niższymi kosztami.

Nowatorskie podejście do cen biletów

– Wprowadzenie dynamicznych cen w Kolejkowie ma na celu zapewnienie naszym gościom większej elastyczności i wygody. Odwiedzający mogą dostosować swoje plany wizyty do budżetu, wybierając tańsze godziny lub rezerwując bilety z wyprzedzeniem – wyjaśnia Jakub Paczyński, Prezes Kolejkowa. – cieszymy się, że jako pierwsi w regionie możemy zaoferować naszym gościom taką opcję. Uważamy, że to wyczekiwany przez nich kierunek, a za moment tą drogą pójdą również inne atrakcje turystyczne. Chętnie przetrzemy te szlaki.

Korzyści dla odwiedzających

Kolejkowo to atrakcja, która przenosi odwiedzających w świat miniatur i modeli kolejowych. Dzięki dbałości o detale i interaktywności, przyciąga zarówno dzieci, jak i dorosłych, oferując niezapomniane wrażenia. Wprowadzenie dynamicznych cen ma na celu dalsze zwiększenie atrakcyjności tego miejsca i zapewnienie lepszej dostępności oraz komfort dla wszystkich zwiedzających. Dynamiczne ceny będą obowiązywały na wszystkich wystawach Kolejkowa: we Wrocławiu, Gliwicach i Modelarni w Jeleniej Górze.

Technologiczne wsparcie SoftCOM

Rozwiązanie zostało wypracowane wspólnie z wrocławską firmą SoftCOM, która stworzyła system służący do rezerwacji i sprzedaży biletów iKSORIS. Z tego systemu korzysta ponad 350 instytucji w Polsce (w tym Zoo Wrocław, Hydropolis, Kopalnia Soli Wieliczka, Zamek Królewski w Warszawie czy wrocławski Aquapark i Park Wodny Suntago).

– To rozwiązanie wyczekiwane przez wielu naszych klientów i postanowiliśmy im wyjść naprzeciw. Kolejkowo jako pierwsze zdecydowało się na wdrożenie rozwiązania. Teraz jesteśmy ciekawi opinii odwiedzających. Liczymy na ich pozytywny odbiór – mówi Piotr Szuba, współwłaściciel SoftCOM.

Nowy cennik i zasady

Jak będzie wyglądał cennik po zmianie? Przede wszystkim bilety będą tańsze przy zakupach online. Chodzi o rozładowanie kolejek przy kasach. Po drugie, z im większym wyprzedzeniem bilet zostanie zakupiony, tym cena będzie korzystniejsza. No i po trzecie, im mniej chętnych na dany dzień czy godzinę, tym większa promocja.

Obecnie bilet na wystawę we Wrocławiu i Gliwicach przy zakupie w kasie kosztuje 49 zł normalny/39 zł ulgowy. Po wprowadzeniu dynamicznych cen najtańszy bilet będzie można kupić (5-6 dni wcześniej) za 37 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy) pod warunkiem zakupienia go online.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOd czego zacząć naukę angielskiego?
Następny artykułFestiwal Busker Tour 2024: Dźwięki Ulicy to dwa dni wypełnione autorską muzyką z różnych stron świata
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.