Kocia Piękność Wrocławia 2019 [ZGŁOSZENIA]

0

17 lutego obchodzimy Międzynarodowy Dzień Kota. Z tej okazji portal www.wroclaw.pl i Husse Polska zapraszają wszystkich do wyborów Kociej Piękności Wrocławia 2019. Do wtorku, 12 lutego, do godziny 12.00, można zgłaszać swoich kandydatów. Wystarczy wypełnić krótki formularz na stronie www.wroclaw.pl

Koty to – obok psów – najpopularniejsze zwierzęta domowe na świecie. Cechuje je inteligencja, uroda oraz to, że lubią chodzić własnymi ścieżkami. Wielkimi krokami zbliża się światowy dzień tych uroczych futrzaków, dlatego po raz czwarty wybierana jest Kocia Piękność Wrocławia. Przed rokiem zaszczytny tytuł otrzymał 2,5-letni kociak rasy szkocki prostouchy o imieniu Kaszmir. Który kot w tym roku okaże się najpiękniejszy we Wrocławiu?

Zgłoszenia kandydatów

Do 12 lutego można zgłaszać kandydaturę swoich pupili poprzez formularz na stronie www.wroclaw.pl Wystarczy podać imię i krótki opis swojego kociego przyjaciela, dodać zdjęcie, a także przekazać dane kontaktowe.

Więcej informacji i formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie organizatora: kliknij

 

mat. redakcja portalu www.wroclaw.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułInfoWuWa – nowe miejsce na mapie Wrocławia! [OTWARCIE]
Następny artykułLaboratorium LTE i 5G we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.