W ramach współpracy z Centrum Aktywności Lokalnej Psie Pole – Zawidawie, rusza cykl seansów filmowych przeznaczonych specjalnie dla mam z dziećmi. To nie tylko okazja do relaksu i spędzenia czasu w miłym towarzystwie, ale również możliwość odkrywania interesujących produkcji filmowych w wyjątkowej atmosferze.

Pierwsze spotkanie z cyklu Kino Mam, odbędzie się już we wtorek, 26 marca, o godzinie 10:00 w Centrum Biblioteczno-Kulturalne Fama, ul. Bolesława Krzywoustego 286.

Odkryj siłę kobiecości na ekranie

„Powiedzieć, że ten film zalewa nas falą różu to za mało.” Eksplozja barw i energii, która towarzyszy seansowi, to jedynie wstęp do niezwykłej opowieści o kobiecości i męskości w dzisiejszym świecie. Przeplatając elementy kultury popularnej z refleksją nad społecznymi normami i ideologią, film otwiera oczy na nowe spojrzenie na relacje międzyludzkie. Bogata w humor i wzruszenia historia przyciągnie uwagę zarówno młodszych, jak i starszych widzów.

Szczegóły seansu

Nie znasz tytułu filmu? Nic straconego! Przed seansami można go poznać odwiedzając Centrum Biblioteczno-Kulturalne Fama oraz Centrum Aktywności Lokalnej Psie Pole – Zawidawie. Zachęcamy także do skorzystania z biblioteki i odkrycia nowości literackich.

Wstęp na seanse jest bezpłatny, co daje wszystkim zainteresowanym możliwość uczestnictwa w wyjątkowych pokazach.

Kino Mam: Przestrzeń dla wszystkich mam

Cykl Kino Mam to nie tylko seanse filmowe, to także możliwość integracji i wspólnego spędzania czasu dla mam z dziećmi. Dbając o komfort najmłodszych widzów, światło jest delikatnie przygaszone, a dźwięk przyciszony, aby seans był przyjemnością dla wszystkich.

Daty najbliższych seansów:

  • 26 marca, wtorek, godzina 10:00
  • 9 kwietnia, wtorek, godzina 10:00
  • 21 maja, wtorek, godzina 10:00
  • 4 czerwca, wtorek, godzina 10:00

Szczegóły: tutaj

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Rusza kolejna edycja programu Złap Deszcz. Od 5 do 10 tys. złotych na instalację
Następny artykułGdzie na śniadane we Wrocławiu? Odkryj nowe smaki na Breakfast Weeku!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.