Karnawałowa zabawa w kubańskich rytmach w Sky Tower! [WSTĘP WOLNY]

0

W Sky Tower zapowiada się wyśmienita karnawałowa zabawa. Noworoczną odsłonę ulubionego przez wrocławian Festiwalu Brzmień Niebanalnych zainauguruje występ energetycznej kubańskiej wokalistki Mili Moreny oraz zespołu Fortet. Koncert odbędzie się 16 stycznia o godz. 19:00. Wstęp jest bezpłatny. 

Już niebawem fani popularnego cyklu zostaną porwani w muzyczną podróż – tym razem do egzotycznej i barwnej Hawany. O niezapomniane doznania podczas noworocznego show zadba rodowita Kubanka, tancerka i wokalistka Mili Morena. Artystka ma na koncie współpracę ze znanymi na całym świecie autorytetami muzyki latynoamerykańskiej, brała także udział w międzynarodowych trasach koncertowych, występując m.in. we Włoszech, Jamajce, Hiszpanii, Meksyku czy Kanadzie. A 16 stycznia usłyszymy ją na scenie w Sky Tower! Towarzyszyć jej będzie jazzowy zespół Fortet w składzie: Szymon Kamykowski – saksofon i ewi, Dominik Bieńczycki – skrzypce, Marek „Smok” Rajss – instrumenty perkusyjne, Łukasz Kurek – perkusja i timbalesy, Grzegorz Bąk – gitara basowa i Tadeusz Leśniak – instrumenty klawiszowe. 

W trakcie czwartkowego koncertu artyści udowodnią, że połączenie nawet najbardziej skrajnych gatunków muzycznych jest możliwe, a jazz i latino tworzą duet wręcz doskonały. W wykonaniu Mili Moreny i jazzmanów usłyszymy żywiołowe, pełne pasji wykonania utworów takich jak: „Oye Como va” Santany, „Guantanamera” Compay Segundo czy „Vivir mi Vida” Marca Anthony’ego. Nie zabraknie również muzyki z niezwykle popularnego filmu „Buena Vista Social Club” w nowej, zaskakującej aranżacji.

– Wspólnie z Państwem w 2020 kontynuujemy przygodę z Festiwalem Brzmień Niebanalnych. Nowy rok rozpoczynamy energetycznie – karnawałowym koncertem, który na pewno podbije serca wszystkich miłośników gorących rytmów i latynoamerykańskich brzmień. Muzyka wykonywana przez Mili pełna jest kobiecej zmysłowości, tętni nutami salsy, bolero i wielu innych rytmów, co w zestawieniu z towarzyszącym jazzem stworzy naprawdę niesamowity klimat. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy – mówi Katarzyna Bruź, odpowiedzialna za marketing w Sky Tower.

Wydarzenie odbędzie się 16 stycznia o godz. 19:00 na poziomie 0, nieopodal delikatesów Piotr i Paweł.  Udział jest bezpłatny.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNie szczepisz dziecka? Nie dostanie się do żłobka we Wrocławiu [NOWE PRZEPISY PRAWNE]
Następny artykułWeekend we Wrocławiu: 8 najciekawszych wydarzeń [3-6 stycznia 2020]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.