Kandara SPA – miejsce na relaks w centrum Wrocławia

0

W samym sercu Wrocławia czeka na Was miejsce, gdzie odpoczniecie i znów poczujecie harmonię z otaczającym światem – poznajcie Kandara SPA. To wyjątkowe miejsce – prawdziwa świątynia piękna, w której zadbacie o ciało oraz o spokój Waszego ducha.

SPA inne niż wszystkie

W Kandara SPA pielęgnacja jest sztuką, która ma ukoić nie tylko ciało, ale i ducha. Znajdziecie tu nie tylko klasyczne rytuały i masaże (polecamy modny ostatnio masaż twarzy kobido), ale także zabiegi z wykorzystaniem najnowszych technologii, takie jak: modelowanie sylwetki lub laserowa redukcja przebarwień.

Wyszkolony personel pomoże dobrać zabiegi odpowiednie dla Was i dla Waszego ciała. W Kandara zadbają o Was od stóp aż po czubek głowy. Szeroka oferta zabiegów i rytuałów sprawia, że znajdziecie tu odpowiedź na niemalże wszystkie Wasze pielęgnacyjne potrzeby. 

Prezent na każdą okazję

Zabiegi SPA to doskonały pomysł na prezent nie tylko dla kobiet! W ofercie Kandra SPA znajdziecie vouchery podarunkowe na ciekawe pakiety takie jak: Day SPA dla Ciebie, SPA dla dwojga oraz pakiet dla przyszłej mamy. Ten ostatni w szczególności polecamy Waszej uwadze. W szale przygotowań na nadejście nowego członka rodziny mamy często zapominają o sobie i swoich potrzebach. Relaksujący dzień w SPA będzie dla nich wręcz zbawienny. Każdy pakiet obejmuje także poczęstunek dla gościa lub gości, a na wykorzystanie voucheru macie 12 miesięcy.

Kandara pomoże Wam również przygotować niezapomniany wieczór panieński lub zorganizować wyjątkowy czas z przyjaciółką. Będziecie mogły się razem zrelaksować i nadrobić wszystkie zaległości z ostatnich tygodni, a może nawet i miesięcy. 

Pakiety dla zabieganych

Kandara SPA wychodzi naprzeciw potrzebom swoich gości, także tych zapracowanych i wciąż gonionych przez deadline. Właśnie dla nich salon przygotował 4 pakiety dla zabieganych, które pozwolą Wam zrelaksować się, oraz naładują Was pozytywną energią. Więcej o ofercie przeczytacie tutaj.

Jeśli wyjątkowy dzień w SPA ma być prezentem dla bliskiej Wam osoby, ale nie znacie jej potrzeb – nic straconego! Możecie wykupić voucher kwotowy, a osoba obdarowana sama zdecyduje, jakie zabiegi będą dla niej najlepsze. 

Voucher możecie odebrać stacjonarnie (wtedy będzie czekał na Was pięknie zapakowany i gotowy do wręczenia) albo otrzymać go w formie PDF-a na wskazany przez Was adres mailowy.

Kandara SPA znajdziecie w budynku OVO przy hotelu Hilton ul. Podwale 83. Dla wszystkich klientów salonu dostępny jest darmowy parking.

Oferta specjalna dla czytelników Kocham Wrocław!

W Kandara SPA również kochają Wrocław, dlatego przekazali nam wyjątkowy prezent dla naszych czytelników.

Z kodem „kochamwroclaw” dostaniecie 15% rabat na zabiegi i vouchery dostępne w ich sklepie. Z ofertą sklepu zapoznacie się tutaj i pamiętajcie, że kto kocha Wrocław, ten ma taniej. 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSpotkajmy się w lipcu na dACH! Dominikańska!
Następny artykułWe wrocławskim Pasażu Grunwaldzkim otworzono jedną z najsłynniejszych restauracji na świecie! [MENU, CENY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.