Już w ten weekend: otwarcie The Bridge Summer Bar na Ostrowie Tumskim

0
a

W tę sobotę, 15 maja, rozpoczyna sezon The Bridge Summer Bar, otwarta strefa relaksu w sąsiedztwie Odry, z widokiem na katedrę. To dla wrocławian okazja, by poznać Ostrów Tumski z nowej perspektywy.

Zdradzamy, co będzie czekać na tych, którzy spośród otwierających się właśnie barów na świeżym powietrzu wybiorą relaks w ogrodzie hotelu The Bridge Wrocław MGallery.

The Bridge Summer Bar otwarty dla wrocławian

Już po raz drugi wrocławianie będą mieli okazję zrelaksować się w otoczonej zabytkami zielonej przestrzeni The Bridge Summer Bar. Tak jak w zeszłym roku, ogród i bar będą otwarte dla wszystkich chętnych wrocławian, dając możliwość klimatycznego spędzenia czasu w sąsiedztwie Odry. Pod wieloma względami nowa edycja będzie się jednak różnić od poprzedniej.

Na gości czekać będzie inspirowane śródziemnomorską kuchnią menu “al fresco” (czyli dosłownie “na świeżym powietrzu”), a także street food (również wege) serwowany bezpośrednio z food trucka, specjalna oferta orzeźwiających, ręcznie przygotowywanych koktajli, wygodne kanapy we włoskim stylu oraz DJ dbający o pozytywny nastrój i bezpretensjonalną atmosferę.

Ostrów Tumski skrywa wiele wspaniałych zakątków, które nie zawsze są dostępne dla wrocławian. Chcemy to zmienić, otwierając nasz klimatyczny ogród dla wszystkich. Zapraszamy do przestrzeni pełnej relaksu, przyjacielskiej atmosfery, koktajli, pysznego jedzenia i niepowtarzalnego klimatu Ostrowa Tumskiego, który wyrasta na jedno z najciekawszych miejsc do spędzania czasu pod gołym niebem we Wrocławiu. – mówi Marta Stawinska-Janiec, dyrektor sprzedaży i dystrybucji The Bridge Wrocław MGallery.

The Bridge Summer Bar zaprasza w weekendy od 12:00 do 22:00 oraz w czwartki i piątki od 16:00 do 22:00. Wstęp jest bezpłatny.

Już w czerwcu rusza również The Bridge Sky Bar. Miejsce na tarasie widokowym hotelu The Bridge Wrocław MGallery, z którego można podziwiać panoramę Wrocławia. To idealna przestrzeń na wyjątkowe okazje, przyjęcia i koktajle firmowe. – dodaje Marta Stawinska-Janiec.

The Bridge Wroclaw MGallery

Ostrów Tumski połączony był niegdyś prawym brzegiem Odry mostem. Dokładnie w miejscu tego mostu znajduje się dzisiaj The Bridge Wrocław MGallery. Obiekt idealnie wpisuje się w gotyckie otoczenie Placu Katedralnego dzięki architekturze pełnej historycznych nawiązań. Hotel oferuje 184 stylowo urządzone pokoje, w tym szeroką gamę apartamentów, z których roztaczają się spektakularne widoki na miasto, Odrę oraz katedrę.

W The Bridge Wrocław MGallery przeszłość łączy się ze współczesnością, a industrialny design przeplata z historią i sztuką. Wnętrza zdobią wielkoformatowe grafiki XIX-wiecznego Wrocławia, reprodukcje zbiorów z kolekcji prywatnych oraz Muzeum Narodowego. W każdym pokoju spotkać można nietypowych gości – 40 postaci historycznych – wśród nich biskupa wrocławskiego Andreasa Jerina czy dziedziczkę Wilczyc Therese Magdalene Hochberg. Łóżka zdobią baldachimy z woskowymi świecami. W hotelu spotkamy też rozwiązania nowoczesnych technologii, takie jak panel w pokoju, poprzez który gość komunikuje się z obsługą i możliwość otwierania drzwi do pokoju smartfonem.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułRusza odkomarzanie Wrocławia!
Następny artykułNowy Beach Bar na Psim Polu. Otwarcie już jutro!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.