a

Mimo ostatnich zmian zachodzących w strukturach wewnętrznych, życie w NEONET toczy się dalej. Procesy sprzedażowe i posprzedażowe realizowane są jak zawsze, zachowano pełną funkcjonalność sklepu internetowego, a do tego obsługa zamówień do sklepów stacjonarnych i pod wskazany adres odbywa się na bieżąco i bezproblemowo. NEONET nadal jest jedną z największych firm na rynku AGD/RTV/GSM/IT, posiadając wciąż ponad 200 sklepów w całej Polsce. 

W grudniu zarząd NEONET poinformował o rozpoczęciu postępowania sanacyjnego, będącego jednym z elementów procesu restrukturyzacji. W opublikowanym oświadczeniu czytamy, iż wewnętrzna reorganizacja jest realizowana przy pełnej kontroli ze strony zarządu, a zatem pojawiające się plotki o upadłości były nieprawdziwe. 

– Nasza codzienna praca w Neonet ukierunkowana jest przede wszystkim na dobro i komfort naszych Klientów. Aktualnie przechodzimy wewnętrzne zmiany, aby dostosować się do zmieniającego się rynku oraz oczekiwań osób decydujących się na zakupy w naszych sklepach stacjonarnych i internetowych. Jesteśmy tu dla Was i tak pozostanie – zaznacza Dyrektorka Marketingu Operacyjnego w NEONET Agata Tora. 

Troska o bezpieczeństwo i komfort Klienta w zakresie procesów posprzedażowych jest szczególnie ważna w okresie wewnętrznych zmian. Klienci sklepów stacjonarnych dokonują zakupów tak jak zawsze, podobnie sytuacja wygląda w sklepie internetowym neonet.pl. Osoby decydujące się na zakup z dostawą do domu czy wybranego paczkomatu, otrzymują wybrany produkt zgodnie z preferowaną metodą i w czasie przewidzianym przez danego operatora przesyłki. Niezmiennie działa również infolinia, z którą Klienci mogą skontaktować się w przypadku wszelkich pytań. 

Klienci wciąż ufają sieci sklepów NEONET – kilkadziesiąt tysięcy Klientów dziennie 

Dowodem na stabilną sytuację i gwarancje składane Klientom są statystyki w samych sklepach NEONET w całym kraju. Okazuje się, że w ostatnich tygodniach ruch pozostaje na podobnym poziomie, a dziennie – mowa o kilkudziesięciu tysiącach klientów odwiedzających sklepy i dokonujących zakupów. Pokazuje to również, że mimo wielu informacji pojawiających się na przełomie grudnia i stycznia, Klienci wciąż ufają marce i są przekonani o jakości świadczonych usług.  

Niezmiennie oferujemy towary GSM, RTV, AGD czy IT w atrakcyjnych cenach, a przy tym wszystkim na bieżąco realizujemy wszelkie procesy sprzedażowe. Potwierdzają to nasi Klienci, którzy swoimi decyzjami zakupowymi świadczą, to o czym mówimy od początku grudnia podkreślając priorytet w ciągłym podnoszeniu jakości obsługi bez względu na trwające procesy wewnętrzne – dodaje Agata Tora. 

Dobre perspektywy na 2024 rok 

Wydaje się, że rozpoczęte w grudniu wewnętrzne procesy zmian, wkraczają na właściwe tory. NEONET kontynuuje prace na rzecz zmiany dla swoich Klientów, którzy nieprzerwanie mogą korzystać z wyjątkowych okazji, a także z systemu rat i obsługi procesów posprzedażowych mając pewność, że zakupy w sklepach stacjonarnych oraz na neonet.pl są obsługiwane zgodnie z najwyższymi standardami.  

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWystawa The Mystery of BANKSY po raz pierwszy we Wrocławiu!
Następny artykułJak dbać o monsterę – wszystko o pielęgnacji Monstery deliciosa
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.