Jeden z najpiękniejszych tarasów widokowych we Wrocławiu otwarty na sezon zimowy!

0
Zimowy Taras Concordia Design
fot. Concordia Design

Taras w Concordii Design na Wyspie Słodowej to jedno z najbardziej klimatycznych miejsc we Wrocławiu. Roztacza się z niego przepiękny widok na Stare Miasto, Halę Targową i wieże Katedry. Zwykle kojarzy się on mieszkańcom z ciepłymi letnimi wieczorami. Od najbliższej soboty można będzie skorzystać z tarasowej oferty również zimą!

Piękna panorama i pyszny grzaniec

Piękna panorama to nie wszystko. Concordia Design w ramach zimowej oferty przygotowała kartę menu pełną aromatycznych naparów i pysznych grzańców. To może być idealne miejsce na romantyczny wieczór we dwoje lub spotkanie z przyjaciółmi.

Rozgrzewające napoje, świąteczny nastrój i klimatyczny widok na zabytkową część naszego miasta – wszystko to, czekać na Was będzie już od najbliższej soboty – 3 grudnia.

fot. Concordia Design

Niespodzianki na otwarcie Zimowego Tarasu w Concordii Design

Na sobotnie otwarcie Zimowego Tarasu prócz napojów z menu, dla najmłodszych przewidziane są słodkie niespodzianki.

Odwiedź Concordię Design na Wyspie Słodowej i daj się ponieść świątecznej atmosferze!

Termin: od 3 grudnia 2022
Miejsce: Zimowy Taras w Concordii Design, Wyspa Słodowa 7

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł3 najciekawsze miejsca we Wrocławiu i okolicach, w których poczujesz świąteczny klimat
Następny artykułOdwiedziłam Studio Kamuflażu – kameralny salon fryzjerski i makijażu we Wrocławiu [METAMORFOZA przed i po]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.