Jak wybrać smartfon przez internet? Proces zakupowy jest bardzo prosty, nawet w systemie ratalnym. Trzeba najpierw wybrać model odpowiedni do potrzeb. Dobry telefon, kupić można już za 1000 zł.

Kiedy kupno nowego telefonu staje się koniecznością?

Telefon komórkowy służy nie tylko do wykonywania i odbierania połączeń oraz wysyłania wiadomości SMS, ale do wielu innych zadań, podobnie jak komputer. Dzięki dostępowi do internetu smartfon oferuje szeroki zakres funkcji i możliwości jak: przeglądanie stron internetowych, wysyłanie e-maili, instalowanie aplikacji mobilnych, zakupy online, przelewy bankowe, możliwość wykonywania pracy zdalnej, słuchanie muzyki, oglądanie filmów, granie w gry online.

Telefon komórkowy ma swój termin przydatności, średnio trzeba go wymieniać co dwa lata. Na zakup nowego smartfona warto się zdecydować w takich sytuacjach, jak:

  • spowolniona wydajność,
  • zużycie baterii,
  • brak aktualizacji systemu operacyjnego,
  • uszkodzenia mechaniczne,
  • zawieszanie się systemu.

Jeśli potrzebna jest większa ilość pamięci, telefon staje mniej wydajny warto rozważyć zakup smartfona. W sklepie internetowym https://kupujwratach.pl/na-raty/telefony można kupić telefon komórkowy w systemie ratalnym. Flagowe smartfony dobrych marek są w przystępnych cenach.

Jak wybrać smartfon przez internet?

Należy taki smartfon wybrać, by spełnił oczekiwania. O zakupie telefonu decyduje przede wszystkim przeznaczenie, czyli do jakich celów ma służyć. Należy więc określić swoje potrzeby. Jeśli ma być wykorzystywany do robienia zdjęć, wybrany model powinien mieć obiektyw szerokokątny, zapewniający większe pole widzenia. W kadrze zmieści się krajobraz i większa grupa ludzi. Natomiast osoba poszukująca telefonu do pracy, powinna zwrócić uwagę, przede wszystkim na częstotliwość taktowania, ilość pamięci operacyjnej i masowej, wyświetlacz organiczny, pojemną baterię, solidną konstrukcję i trwałość.

Dobry smartfon kosztuje kilka tysięcy, ale są też droższe modele. Decyzja zakupowa zależy od przeznaczonego budżetu i wielkości firmy. Jeśli telefon ma służyć do połączeń telefonicznych, SMS, słuchania muzyki i przeglądania internetu oraz mediów społecznościowych, to nie warto inwestować w drogi sprzęt. W polskich sklepach dostępne są produkty nawet za 500 zł. Większość smartfonów na rynku jest dobrej jakości. Warto przejrzeć ranking telefonów, by wybrać przez internet odpowiedni model.

Jak wygląda zakup telefonu na stronie sklepu?

Właściciel serwisu oferuje telefon za gotówkę i na raty. W każdym przypadku klient otrzymuje dowód zakupu i paragon fiskalny. Jest to bezpieczna transakcja, a do tego wygodna, ponieważ zakup odbywa się przez internet. Wybierając opcję ratalną, płatność za zakup jest odroczona. Klient nie przelewa pieniędzy, zapłaty dokonuje AIQLABS sp. z o.o. Nabywca wpłaca środki po 21 lub 30. dniach, a jeśli potrzebuje, może odroczyć płatność lub spłacić sprzęt w wygodnych ratach.

Nigdzie też nie przekazuje swoich danych do rachunku bankowego czy karty kredytowej. Zamówienie jest weryfikowane są za pomocą hasła SMS otrzymanego na swój numer telefonu. Aby skorzystać z tej opcji, należy spełnić pewne warunki: mieć polskie obywatelstwo, wiek – od 18 do 70 lat oraz brak negatywnego BIK. Podczas pierwszej transakcji zakłada się w sklepie internetowym konto: „Kupuj teraz – zapłać później”.  Na stronie udostępniany jest panel Klienta, gdzie można się zalogować i zobaczyć wszystkie informacje i dokonać zapłaty za zakup. Numer konta do wpłaty znajduje się w zawartej z firmą umowie.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułNieuregulowany stan prawny nieruchomości a jej wywłaszczenie
Następny artykułRóżnice w cenie za nadanie paczki do Niemiec potrafią być spore. Zobacz, jak zaoszczędzić!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.