Legenda rocka Iron Maiden, którego ostatni podwójny album studyjny The Book of Souls zadebiutował na 1 miejscu w Polsce, po długim oczekiwaniu zabrzmi wreszcie na Stadionie we Wrocławiu 3-ego lipca 2016.

„Nie możemy się doczekać, aby wrócić na trasę. Maiden żyją koncertowaniem, spotkaniem z naszymi fanami, koncerty to jest to, co lubimy najbardziej. Pod koniec lutego mija już 19 miesięcy od naszego ostatniego koncertu, na Sonisphere w Wielkiej Brytanii, więc jesteśmy bardzo podekscytowani.
To będzie wspaniałe uczucie wrócić na scenę szczególnie, że nie graliśmy we Wrocławiu od 2003 roku, więc bardzo chcemy zobaczyć naszych fanów tutaj raz jeszcze!
Naprawdę cieszymy się, że będziemy mogli zagrać kilka nowych piosenek, zwłaszcza, że nagrywanie ich było tak „żywe”. Jednak, ponieważ minęło tyle czasu od kiedy się widzieliśmy, jestem pewien, że zagramy także dużo starszych lubianych przez fanów kawałków. Myślę, że fani będą zachwyceni tym, co dla nich szykujemy. Przywieziemy Wam coś naprawdę spektakularnego, coś z dużym sercem !!! Z pewnością zasługujecie na to za swoją cierpliwość” – powiedział Bruce.

GOŚĆ SPECJALNY IRON MAIDEN NA KONCERCIE WE WROCŁAWIU

Anthrax zaakceptował prośbę Iron Maiden i obydwa zespoły zagrają też w Polsce – 3 lipca na Stadionie Wrocław! Będzie to pierwszy koncert Anthrax w Polsce od ich występu na Sonisphere Festival w 2014 roku. Czekamy na to wydarzenie z zapartym tchem!

Jako support na trasie The Book Of Souls wystąpi grupa The Raven Age.

Bilety na koncert można kupić na stronie organizatora www.livenation.pl, w zależności od miejsca bilety są w cenie od 199zł do 379zł.

Wydarzenie na fb.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł7. Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa
Następny artykułModny Wrocław – wybierz z nami najciekawszą stylizację [sesja nr 5]
Założyciel serwisu Kocham Wroclaw.