Interaktywny spektakl, gigantyczne kolorowanki i pokazy baniek – przyjdź na piknik rodzinny!

0

Pozytywnie zakręcona ekipa Teatru Kultureska znów pojawi się we Wrocławiu. Tym razem na scenie wystąpią… kwiaty: Róża, Stokrotka i Kaktus. Zabawny spektakl „Bukiet Talentów” to jedna z atrakcji pikniku rodzinnego, który odbędzie się w najbliższą sobotę.

Jak uratować przyrodę przed bałaganiarskimi ludźmi? Na to pytanie starają się odpowiedzieć trzy kwiaty o światowych temperamentach: piękna polska Stokrotka, ognista hiszpańska Róża i meksykańska dusza, czyli Kaktus. Rywalizują o tytuł ekologicznego bohatera w Kwiatoturnieju, wystawiając prawdziwie kolorowe show i pokazując najmłodszym, jak się dobrze bawić.

Przy okazji śpiewająco uczą dzieci o recyklingu i segregacji odpadów. Mimo że plenerowe przedstawienie pełne jest ruchu, to można je wygodnie obejrzeć na leżakach i wygodnych poduszkach.

Widowiska Teatru Kultureska skierowane są do dzieci, ale gwarantują niezapomniane wrażenia osobom w każdym wieku. – Interaktywny spektakl wciąga nie tylko najmłodszych, ale też ich rodziców. „Bajeczna Fiesta” wystawiana podczas pikniku w zeszłym miesiącu zgromadziła wielu widzów i przyniosła ogrom dobrej zabawy. Jestem przekonana, że teraz będzie podobnie. Serdecznie zapraszamy nie tylko na spektakl, ale na cały piknik – zachęca Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park, przed którym odbędzie się piknik rodzinny.

Poza energetycznym przedstawieniem tego dnia zaplanowane są liczne atrakcje dla dzieci, m.in. warsztaty plastyczne i zabawy prowadzone przez animatorów. Najmłodsi będą mogli pomalować gigantyczne kolorowanki, obejrzeć pokazy baniek, a także ozdobić swoje buzie farbkami do twarzy. Dla każdego dziecka przewidziana jest zdrowa przekąska. Wszystkie te atrakcje odbędą są między 10.00 a 15.00, a przedstawienie zacznie się o 12.00 i potrwa godzinę. Piknik odbędzie się na świeżym powietrzu, a w razie niepogody zostanie przeniesiony do wewnątrz centrum.

Piknik rodzinny – sobota, 21 sierpnia, od 10.00 do 15.00, plac przed Magnolia Park od ulicy Legnickiej lub w razie niepogody wewnątrz centrum.

Animacje dla dzieci, warsztaty plastyczne, artystyczne malowanie twarzy, pokazy baniek, skręcanie balonów na życzenie, gigantyczne kolorowanki, spektakl „Bukiet talentów” (12.00-13.00).

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułJarecki zagra bezpłatny koncert dla 100 osób na dachu Concordia Design!
Następny artykułWrocławianin chce pobić rekord świata. Płynie 170km wpław bez snu i przerw!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.