InPost przyłącza się do akcji pomocy Ukrainie. Darmowy transport rzeczy na granicę

0

Wiele firm przyłącza się do pomocowych akcji dla Ukrainy. Pisaliśmy niedawno o Kolejach Dolnośląskich, które oferują bezpłatny przejazd dla Ukraińców. Ofertę pomocy poszkodowanym zadeklarował tymczasem CEO firmy InPost – Rafał Brzoska.

Organizacje i osoby, które robią zbiórki darów dla Ukrainy mogą zgłaszać do niego chęć organizacji transportu rzeczy na granicę.

Informację tę Rafał Brzoska opublikował kilka godzin temu na swoim profilu na LinkedIn.
Żeby skorzystać z pomocy należy pisać bezpośrednio do niego.

,,Kochani odpalamy jako InPost dodatkowa akcję. Widzimy, że w wielu miejscach w kraju organizowane są zbiórki żywności i odzieży i innych potrzebnych materiałów dla przybywających uchodźców z Ukrainy.Problemem jest transport z miejsc zbiórek na wschód Polski. Oddajemy się do dyspozycji z naszą flotą transportową by taki transport zapewnić -piszcie do mnie na DM.
#pomocukrainie”

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Koleje Dolnośląskie: Darmowe przejazdy dla obywateli Ukrainy

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułKoleje Dolnośląskie: Darmowe przejazdy dla obywateli Ukrainy
Następny artykułFundacja Olgi Tokarczuk udostępnia pokoje rezydencyjne dla osób z Ukrainy
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.