Influencers LIVE Wrocław 2022: Znani influencerzy odwiedzą Wrocław w ten weekend. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

0
fot. Influencers Live Wrocław 2021

Integracja, rozwój, monetyzacja – pod takimi hasłami odbędzie się tegoroczna, najbardziej ceniona konferencja dla twórców Internetowych.

Nie tylko Wrocław, ale także cały Dolny Śląsk dniach 26-29 maja będą gościć najbardziej rozpoznawanych blogerów, vlogerów, instagramerów i tiktokerów w Polsce!

Merytoryczna wiedza przepleciona zostanie z praktycznymi case studies. Na scenie staną między innymi: Janina Bąk, Daniel Qczaj, Anja Rubik, Tomasz Sekielski czy Ewa Grzelakowska-Kostoglu. Brzmi zachęcająco? A to dopiero początek. Podczas Influencers LIVE Wrocław wystąpi 85 prelegentów/ekspertów.

Podczas wydarzenia prelegenci skupią się na tematach związanych z budowaniem swojej marki osobistej, tworzeniem własnych produktów, zwiększaniem zasięgów, kreowaniem wartościowego dla odbiorców kontentu oraz dezinformacji, która w ostatnich latach zalewa Internet. To jednak jeszcze nie wszystko!

Rok 2022 jest Europejskim Rokiem Młodzieży, dlatego na scenie oprócz najlepszych polskich prelegentów i marketingowców pojawią się również Twórcy młodego pokolenia: Mery Jeleniewska, Marlena Sojka, Kinga Sawczuk czy Natalia Karczmarczyk.

Dla Wrocławia to także wyjątkowy czas – w Mieście Spotkań trwa obecnie Rok Dobrych Relacji. I to właśnie wyjątkowe, życzliwe i dobre relacje będą nam towarzyszyły w czasie trwania Influencers Live Wrocław.

Link do wydarzenia: kliknij

 

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWesprzyj kobiety z Dolnego Śląska! Rób zakupy w Rossmannie i pomagaj
Następny artykułKonturowanie twarzy na mokro krok po kroku
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.