Indoor Golf Wrocław – jedyne takie miejsce w mieście z symulatorami do gry w golfa dla każdego!

0

Jeśli myślisz, że gra w golfa to sport tylko dla elit, niedostępny dla zwykłych osób, to koniecznie odwiedź Indoor Golf we Wrocławiu. Przekonasz się, że grać w golfa może tak naprawdę każdy – od dziecka do seniora. Nowe miejsce na mapie miasta powstało z myślą, by odczarować i spopularyzować tą niezbyt powszechną jeszcze w Polsce formę rozrywki.

Indoor Golf mieści się na 2 piętrze Galerii Wnętrz DOMAR przy ul. Braniborskiej 14 (najlepiej wejść od strony ulicy wejściem między Rossmanem i Biedronką lub wjechać autem na parking na poziom +2).

Przestrzeń otwarta jest 7 dni w tygodniu od 9:00 do 23:00. Do dyspozycji odwiedzających są 2 sale z symulatorami do gry w golfa. Do tego klimatyzowane wnętrza oraz strefa Bar & Lounge zapewnia komfort i uprzyjemnia dodatkowo spędzony czas.

Każdy może grać w golfa

Przyjdź i poćwicz na wirtualnym Driving Range’u* albo przyprowadź znajomych i zagrajcie na jednym z wielu dostępnych pól golfowych lub w wybraną grę towarzyską – to wszystko za tę samą stawkę godzinową.

Indoor Golf Wrocław posiada w ofercie dwa symulatory golfa TrackMan 4.

Co ważne do wyboru są zarówno profesjonalne pola golfowe, które oddają rzeczywiste miejsca na świecie, jak i gry wykorzystujące technikę uderzania w piłkę kijem golfowym, do różnego rodzaju wirtualnych rozgrywek dla dzieci. W bibliotece TrackMana dostępnych jest ponad 200 pól golfowych z całego świata wliczając w to np. legendarne Old Course w St. Andrews w Szkocji.

Możecie zarezerwować symulator dla 1 osoby lub maksymalnie 4 osobowej grupy – zapłacicie wówczas tą samą kwotę za 1h gry.

Osobom, które nie miały jeszcze styczności z golfem zapewniany jest krótki instruktaż wprowadzający do gry w golfa oraz sprzęt w postaci piłek i kijów golfowych.

*Driving Range – czyli tzw. strzelnica na polu golfowym przeznaczona do treningu dłuższych i krótszych uderzeń, celności oraz umiejętności wybijania piłki różnymi kijami i technikami. 

Nie tylko trening

W Indoor Golf dużą popularnością cieszą się gry towarzyskie, np. „Bullseye”, gra, która polega na trafianiu do wyznaczonych celów. Wybierasz poziom trudności i scenerię. Możesz przenieść się w miejską dżunglę, wybrać klimat dzikiego zachodu lub zaginiony świat dinozaurów.

„Capture The Flag” z kolei to gra polegającą na trafieniu piłką jak najbliżej wybranego dołka, ale uważaj, Twój kompan może odebrać Ci zdobycz, jeśli trafi bliżej niż Ty.

Nie brakuje również propozycji dla dzieci. Bardzo popularną i lubianą przez najmłodszych grą jest „Magic Pond”, w której uczestnicy zamieniają się w łowców podwodnych stworów, zamieszkujących tytułowy magiczny staw. Z kolei „Streets of Neon” to futurystyczne krajobrazy, niesamowite przeszkody i przyjazny robot pomocnik. To nowa gra dla małych i dużych w formie mini-golfa.

Impreza na polu golfowym w centrum miasta?

A gdyby tak zorganizować imprezę na polu golfowym? Zarezerwuj przestrzeń w Indoor Golf na firmową integrację, wieczór panieński, kawalerski lub urodziny. Skorzystacie z dwóch sal z symulatorami do gry i przytulnego baru, w którym możecie ustawić catering.

Podczas eventów będziecie mieć dostęp do instruktora, który przeprowadzi mini-lekcje, pomoże z symulatorami, poprowadzi golfowe gry czy konkursy oraz zaspokoi inne potrzeby uczestników imprezy związane z instruktażem golfa.

Nauka gry z instruktorami

Bez względu na to, czy jesteś początkującym, średnio-zaawansowanym, czy też profesjonalnym graczem w Indoor Golf możesz nauczyć się od podstaw lub udoskonalić swoją grę w golfa.

W jaki sposób uderzać w piłkę kijem, by zwiekszyć odległość i dokładność? Jak osiągać lepsze wyniki podczas profesjonalnych rozgrywek? 

Podczas lekcji poznasz etykietę golfową, dowiesz się czym jest swing golfowy i dlaczego popełniasz błędy w trakcie gry. Wszystko w miłej atmosferze i z profesjonalną kadrą.

Poczuj sportowe emocje lub zrelaksuj się aktywnie spędzając czas w gronie przyjaciół i znajomych lub indywidualnie.

Rezerwacja i więcej informacji

Rezerwacji można dokonać z wyprzedzeniem poprzez stronę internetową www.indoorgolfwroclaw.pl lub telefonicznie 71 734 57 67.

Indoor Golf Wrocław
Lokalizacja: Galeria Wnętrz DOMAR, ul. Braniborska 14 (2 piętro)
Darmowy parking do 4 h

Godziny otwarcia: Poniedziałek-Niedziela: 9-23

Więcej informacji: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułUniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu wśród najlepszych na świecie!
Następny artykułCzy złotówkowicze, podobnie jak frankowicze, mogą pozwać bank do sądu i zmienić swoją umowę kredytową?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.