Otwarcie Max Berg Hostel w stylu Breslau. Nowe miejsce na mapie Wrocławia!

0
hostel max berg

W poniedziałek 11 marca 2019 r. o godzinie 17:00 odbędzie się Wielkie Otwarcie Max Berg Hostel. Obiekt oferuje komfortowe pokoje, wysoką jakość i atrakcyjną lokalizację w centrum miasta. Goście wydarzenia będą mieli wyjątkową okazję spotkać się z Markiem Krajewskim, autorem serii kryminałów o Eberhardzie Mocku.

Max Berg Hostel to jedyny hostel we Wrocławiu, który łączy historię i nowoczesność. Główną ideą było osadzenie obiektu w rzeczywistości znanej z kryminałów Marka Krajewskiego. XX-wieczny Breslau jawi się w nich jako tajemnicze miasto, którego sekrety czekają na odkrycie. Ściany hostelu zdobią grafiki inspirowane serią o Mocku, a nazwy pokoi to tytuły książek Marka Krajewskiego.

Chcemy promować historię naszego miasta oraz twórczość Marka Krajewskiego – mówi Joanna Śmietanka (KREAM), Marketing Manager – Wrocław nie bez powodu nazywany jest Miastem Spotkań. Pozytywna atmosfera, która stąd bije, naprawdę zaraża, a otwartość mieszkańców i wspaniała architektura robi wrażenie na wielu turystach.

Hostel oferuje 55 miejsc w 14 pokojach: 1-, 2-, 4-, 6- i 8-osobowych, zlokalizowanych na 4. i 5. piętrze zabytkowej kamienicy zaprojektowanej przez Maxa Berga, legendarnego architekta i projektanta m.in. Hali Stulecia. Hostel zapewnia także w pełni wyposażoną kuchnię oraz komfortową przestrzeń wspólną. Obiekt został wyremontowany w lutym 2019 roku.

Adres: ul. Marii Curie Skłodowskiej 1

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław Koncerty Marzec 2019 – co jest grane?
Następny artykułOtwarto drugą Kawiarenkę Snu we Wrocławiu! Tym razem w szkole [ZDJĘCIA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.