Przytulne wnętrze, pięknie pachnące olejki, roślinność, kojąca muzyka, pomogą Wam się zrelaksować i na chwilę zapomnieć o sprawach dnia codziennego. Poznajcie Harmonię Ciała Wrocław – gabinet masażu zlokalizowany przy ul. Grabiszyńskiej 66e.

Od stóp do głowy

To tutaj doświadczycie niezwykle relaksujących masaży stóp i głowy. Są one uznawane za jedne z przyjemniejszych ze względu na liczne unerwienie, które powoduje, że już drobny ucisk na stopach, głowie sprawia nam przyjemność oraz wywołuje niemal natychmiastowy stan odprężenia w całym ciele.

Oferta gabinetu

W ofercie gabinetu znajdziecie masaż twarzy Kobido oraz refleksoterapię stóp i głowy.

Masaż Kobido nazywany jest również niechirurgicznym liftingiem twarzy, alternatywą dla medycyny estetycznej, naturalną drogą do piękna. Działa odżywiająco na naszą skórę, a my jednocześnie dobrze się przy tym relaksujemy.

Dzięki Kobido:

  • Twoja skóra stanie się bardziej jędrna, ponieważ masaż pobudzi ją do produkcji kolagenu i elastyny,
  • zmarszczki mimiczne ulegną spłyceniu, ponieważ rozluźnione zostaną mięśnie twarzy,
  • zahamowany zostanie proces starzenia się Twojej skóry, ponieważ poprawi się jej ukrwienie, a twarz nabierze kolorytu, naturalnego blasku,
  • doświadczysz głębokiego relaksu, ponieważ masaż jest kilkuetapowy, dzięki czemu świetnie odpręża i odstresowuje.

Refleksoterapia natomiast to metoda leczniczego masażu, w której stymulujemy określone punkty i strefy na stopach. Dane punkty są powiązane z narządami w naszym ciele, a odpowiednia ich stymulacja pobudza organizm do samoleczenia i wszystkie układy do efektywniejszej pracy. Refleksoterapia stóp pomoże wzmocnić Twoją odporność, przywrócić energię życiową i będzie pomocna przy wielu dolegliwościach.

  • Masaż stóp stymuluje krążenie krwi. Stopy stanowią miejsce, w którym często dochodzi do zastoju krwi. Dzieje się tak ze względu na znaczną liczbę zakończeń nerwowych oraz fakt, że są zwykle ściśnięte krępującym ich swobodę obuwiem.
  • Stopy są także końcowym odcinkiem krwiobiegu. W nich często odkładają się złogi utrudniające prawidłowe krążenie krwi. Dzięki masażowi możemy je zlikwidować i usprawnić cyrkulację krwi. Czujemy się wtedy dużo lepiej, a nasze stopy stają się lekkie i wypoczęte.
  • Masaż stóp pomaga rozluźnić napięte mięśnie, co wywołuje uczucie odprężenia i przynosi natychmiastową ulgę zmęczonym stopom.

Refleksoterapia głowy – podobnie jak w przypadku stóp, na twarzy i głowie znajdziemy miejsca powiązane z narządami i częściami naszego ciała. Stymulacja tych stref uaktywnia procesy samoregulacji i samouzdrawiania organizmu.

Obie metody mają działanie odstresowujące, świetnie relaksują i odprężają, powodują wzrost pozytywnej energii i sił witalnych oraz regulują bilans energetyczny całego ciała.

Harmonijna moc dotyku korzystnie oddziaływuje w ten sposób na wszystkich trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym.

Promocje, pakiety, voucher podarunkowy

Zapisując się na swój pierwszy masaż twarzy Kobido w Harmonii Ciała, otrzymujecie 30% zniżki!

Przygotowaliśmy również dla Was pakiety zabiegów. Więcej o ofercie przeczytacie tutaj  harmoniacialawroclaw.booksy.com

Jeżeli szukacie oryginalnego pomysłu na prezent dla swoich bliskich, voucher na masaż głowy, stóp będzie idealnym rozwiązaniem!

Zapraszamy również na naszą stronę https://harmonia-ciala.com/

oraz na Instagram https://www.instagram.com/harmonia_ciala_wroclaw/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł„Jak nazwać pieska?” – wystawa w OPT Zamek we Wrocławiu
Następny artykuł10. Andrzejkowa Gala Teresy Werner we Wrocławiu!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.