GOLF JEST DLA KAŻDEGO – II EDYCJA na Kopalni Wrocław – Strefa Wakacji

0

12 sierpnia 2023, od godziny 12:00 do 20:00, wszystkich miłośników sportu zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie na terenie Kopalni Wrocław – Strefa Wakacji, które udowadnia, że GOLF JEST DLA KAŻDEGO. Niezależnie od wieku, płci, statusu materialnego czy kondycji fizycznej, golf może być ciekawą i piękną dyscypliną sportu dla każdego.

Wszystkie atrakcje Kopalni Wrocław – Strefa Wakacji, takie jak plażowanie, grillowanie, sporty wodne czy rekreacyjne, będą tego dnia dostępne dla wszystkich. Jednak to nie wszystko! Organizatorzy zaplanowali szereg wydarzeń związanych z golfem, aby zachęcić uczestników do spróbowania tej interesującej dyscypliny.

Golf jest dla każdego

W programie znajdują się różnorodne aktywności, treningi oraz turnieje, które pozwolą każdemu uczestnikowi spróbować swoich sił w grze w golfa. Już od godziny 12:00 do 20:00, będziecie mieli okazję wziąć do ręki prawdziwego kija golfowego i poznać tajniki tej dyscypliny pod okiem profesjonalnych trenerów.

Golf, często kojarzony z dyscypliną elitarną, będzie dostępny dla wszystkich bez wyjątku. Wydarzenie ma na celu przełamywanie stereotypów i pokazanie, że golf może być sportem dla każdego, niezależnie od statusu społecznego czy wieku. Nawet osoby z różnymi niepełnosprawnościami będą miały szansę spróbować tej pięknej dyscypliny dzięki wsparciu wykwalifikowanych trenerów.

W ramach wydarzenia odbędzie się wiele atrakcji, takich jak Strefa Małego Golfisty, w której najmłodsi uczestnicy będą mogli wziąć udział w golfowych grach i zabawach. Będziecie mieli także okazję podziwiać pokazy gry golfowej zarówno na trawie, jak i na wodzie z pływającymi piłkami. Dodatkowo, zobaczycie jak pracują maszyny do utrzymania pól golfowych oraz będziecie mieli szansę podpatrzeć, jakie kije i piłki używano do gry w XIX wieku na wystawie historycznego sprzętu golfowego.

Dla tych, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w golfa, będą organizowane zajęcia szkoleniowe, abyście mogli poznać podstawy tej dyscypliny. Wszystkie potrzebne akcesoria golfowe będziecie mieli możliwość zakupić na specjalnym stoisku.

Podczas wydarzenia odbędą się także ciekawe prelekcje na temat golfa, które pozwolą poznać historię i zasady tej dyscypliny sportu.

Zlot Caravaningowy

Dodatkowo, wydarzenie zostanie wzbogacone o Zlot Caravaningowy na terenie Kopalni Camper Park, który potrwa od 11 do 15 sierpnia, również dostępny dla wszystkich uczestników.

Więcej o wydarzeniu: tutaj

Nie zabraknie także rozrywki muzycznej, ponieważ ekipa Radia RAM będzie relacjonować całe wydarzenie na żywo.

Zatem niezależnie od tego, czy jesteście doświadczonymi graczami, czy dopiero zaczynacie swoją przygodę z golfem – 12 sierpnia na Kopalni Wrocław – Strefie Wakacji czeka na Was wiele atrakcji. Weźcie udział w II edycji wydarzenia „Golf jest dla każdego” i odkryjcie piękno i radość płynącą z gry w golfa. Widzimy się tam!

Dołącz do wydarzenia: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLato z Vertigo Summer Blues Festival – ruszył jedyny bluesowy festiwal we Wrocławiu
Następny artykułChleboteka Domek: Pachnąca świeżym pieczywem i słodkimi wypiekami oaza, tuż obok Wrocławia [NOWOŚĆ]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.