Gdzie na spacer we Wrocławiu? Odkryj labirynty Opery Wrocławskiej!

0

Operowy Labirynt to zaproszenie na wycieczkę po wnętrzach Opery dla wszystkich ciekawych atmosfery panującej w tym XIX-wiecznym budynku, jej artystycznej działalności oraz specyfiki pracy i wyglądu od kulis.

To niezwykłe miejsce może zachwycić swoim bogactwem, przepychem, tajemnicami. Ale Opera Wrocławska to nie tylko widownia, scena i wielcy artyści. Podczas spaceru uczestnicy odwiedzą pracownie, w których szare przedmioty nabierają kolorów, a zwykli ludzie zamieniają się w kolorowe, bajkowe postaci.

Program wycieczki obejmuje powitanie i wprowadzenie do historii Opery Wrocławskiej, zwiedzanie foyer, widowni, sceny, a także wizytę w pracowniach artystycznych.

Operowy Labirynt przeznaczony jest zarówno dla zwiedzających indywidualnie (w niedziele), jak i dla grup zorganizowanych (w poniedziałki).

Rezerwacji miejsc dokonać można pisząc na adres: labirynt@opera.wroclaw.pl

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.Wstęp na wycieczkę odbywa się na podstawie biletu zakupionego w kasie, najpóźniej na 30 minut przed rozpoczęciem wycieczki.Informacje dodatkowe:

  • Wycieczki dla osób indywidualnych: raz w miesiącu (niedziela).
  • Czas zwiedzania: ok. 1h
  • Cena biletów: 20 zł bilet normalny*, 15 zł bilet ulgowy** i dla grup zorganizowanych powyżej 20 osób, 0 zł bilet dla opiekuna grupy (min. 10 os.)
  • Minimalny wiek uczestników: 5 lat

*Bilet normalny – uczestnik powyżej 18 r.ż.
**Bilet ulgowy – uczestnik poniżej 18 r.ż.

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułBadania krwi we Wrocławiu – przeprowadź diagnostykę w Naszym Gabinecie
Następny artykułWrocław nr 1 w Top 10 najbardziej romantycznych miast w Polsce
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.