Gdzie na narty z Wrocławia na jeden dzień w dobie koronawirusa?

0
zieleniec

Zaczął się grudzień, na dworze mróz, więc sezon narciarski też się rozpoczyna! Obecna zima będzie najdziwniejszą od lat, co nie zmienia faktu, że fani białego szaleństwa będą mogli poszusować.

Hotele i pensjonaty pozostają zamknięte, więc przygotowaliśmy listę kurortów narciarskich, które znajdują się w okolicach Wrocławia. Jednodniowy wypad na narty, to zawsze dobry pomysł!

Zieleniec Ski Arena

Najpopularniejsza stacja narciarska Dolnego Śląska otwiera się już w najbliższy piątek 04.12. Gospodarze zapewniają, że działają zgodnie z zaleceniami władz i proszą odwiedzających o rozsądek. Zielenieckie stoki to idealne miejsce do nauki jazdy na nartach i snowboardzie, średniozaawansowani narciarze z pewnością też nie będą zawiedzeni. Wyciągi będą przyjmowały fanów zimowego szaleństwa od godziny 9:00 aż do 21:00.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę kurortu – kliknij.

Odległość kurortu od Wrocławia to około 120 km.

zieleniec wrocław
https://www.zieleniec.pl/ruszamy-2/

Czarna Góra Resort

Stacja zdecydowanie bardziej kameralna od Zieleńca, mniej oblegana, lecz oferująca dłuższe trasy. Niestety w chwili obecnej data otwarcia kurortu nie jest znana. Gospodarze informują, że rozpoczęcie sezonu odbędzie się jak najszybciej będzie to możliwe. Obrazy z kamerek internetowych napawają nas optymizmem, gdyż w Czarnej Górze leży już sporo śniegu. Informacje o otwarciu kurortu z pewnością pojawią się na oficjalnej stronie.

Odległość kurortu od Wrocławia to około 120 km.

Karpacz Ski Arena

Karpacz i jego kolej linowa na Kopę to jedno z popularniejszych miejsc na Dolnym Śląsku. Ski Arena otwiera się już 15 grudnia. Ośrodek oferuje kilka tras o zróżnicowanym poziomie trudności, dlatego to dobry wybór dla rodzin. Ze szczytu Kopy można pieszo wejść na legendarną Śnieżkę.

Wszelkie aktualizacje i informacje znajdziecie na oficjalnej stronie.

Odległość kurortu od Wrocławia to około 130 km.

karpacz ski
http://karpaczskiarena.pl/trasy-i-wyciagi-karpacz-ski-arena/

Ski Arena Szklarska Poręba

Już 4 grudnia działalność wznawia kurort Szklarska. Ski Arena to 12 km tras o różnych poziomach trudności, w tym 5 nartostrad. W Szklarskiej z pewnością każdy znajdzie trasę dla siebie, nawet ci bardziej wymagający narciarze.

Więcej informacji wkrótce pojawi się na stronie.

Odległość kurortu od Wrocławia to około 130 km.

szklarska poręba
http://sudetylift.com.pl/zima/

Wszystkie kurorty oferują możliwość wypożyczenia sprzętu w wielu wypożyczalniach, nie brakuje również barów i restauracji, które aktualnie serwują dania jedynie na wynos. Pamiętajcie, że z hoteli i pensjonatów można korzystać jedynie podczas podróży służbowych. Życzymy wam miłego szusowania, oby wszystko jak najszybciej wróciło do normy!

Więcej informacji o dolnośląskich stokach – tutaj.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSolpol na Świdnickiej może zostać wyburzony
Następny artykułNajciekawsze modowe punkty na mapie Wrocławia [TOP 5]