Game Fest we Wroclavii. Wielkie święto miłośników gier

0

Sześć dni pełnych e-sportu, planszówek, symulatorów jazdy i emocjonujących turniejów. Wroclavia zaprasza na Game Fest – imprezę dla miłośników gier w każdym wieku. Wśród atrakcji m.in. Wielki Turniej Gier Planszowych, zawody w Counter-Strike: Global Offensive oraz w grę mobilną „Clash of Clans”, a także wyścigi Pitlane, podczas których będzie można zmierzyć się z zawodowymi kierowcami simracingowymi. Wydarzenie potrwa od 4 do 9 września.

Podczas Game Fest strefa Grand Plaza we Wroclavii zamieni się w atrakcyjną, gamingową przestrzeń. To tam odbędą się m.in. rozgrywki w ramach jednej z najpopularniejszych gier na świecie, Counter-Strike: Global Offensive czy Wielki Turniej Gier Planszowych (obowiązują na niego zapisy). W programie również wyścigi na symulatorach jazdy Pitlane, „Koło wyzwań” z upominkami dla uczestników i nagrody, które będzie można odebrać za zrobione we Wroclavii zakupy. Game Fest to wydarzenie zarówno dla zapalonych miłośników gier, jak i dla rodzin oraz grup znajomych, którzy w ciekawy sposób, chcą spędzić czas wolny.

– Gry nie tylko dostarczają rozrywki, jednak przede wszystkim w swoisty sposób łączą ludzi i pogłębiają relacje. Właśnie dlatego organizujemy Game Fest, aby celebrować pasję do gier, która jest wspólna dla wszystkich pokoleń. Wroclavia na 6 dni stanie się miejscem, gdzie każdy może się spotkać, wspólnie się bawić i dzielić pasją. Dołączcie do naszego festiwalu i doświadczcie niezapomnianych chwil, pełnych emocji i wspólnej zabawy – mówi Małgorzata Woźniak, dyrektor Wroclavii.

Co wydarzy się podczas Game Fest?

Przez sześć dni trwania wydarzenia (4-9 września) odwiedzający Wroclavię będą mogli wziąć udział w wielu atrakcjach tematycznych. Jakie będą największe hity Game Fest?

  • Turniej e-sportowy – emocjonujące widowisko, podczas którego gracze zmierzą się w Counter-Strike: Global Offensive. Turniej przewiduje eliminacje online (2-3 września), półfinały (8 września) oraz finał (9 września) we Wroclavii. Rozgrywki będzie relacjonował doświadczony komentator e-sportowy Oskar Piotrowski. Zapisy drużyn do turnieju odbędą się poprzez stronę www Wroclavii.
  • Strefa gier planszowych – w środę, 6 września, centrum wypełni się planszówkami. Do wyboru będzie aż 400 tytułów, zarówno gier rodzinnych, jak i propozycji dla bardziej zaawansowanych graczy. Osoby spragnione emocji będą mogły wziąć udział w Wielkim Turnieju Gier Planszowych. Organizatorzy zaprezentują nowość wydawnictwa Granna – „Printing Press”, w planach również warsztaty z malowania figurek do gry.
  • Symulatory wyścigów – strefa przygotowana przez partnera wydarzenia, tor kartingowy Pitlane, dostępna będzie przez wszystkie dni akcji. Na miejscu uczestnicy będą ścigać się na wirtualnych torach, a w piątek (8 września) będzie można do wyścigów dołączyć także zdalnie. W sobotę, 9 września, odbędzie się turniej finałowy Pitlane LIVE ze zwycięzcami codziennych rozgrywek oraz zawodnikami Pitlane!
  • Symulator Tesli we wtorek 5 września w strefie Grand Plaza stanie kultowy samochód Tesla, w którym znajdzie się symulator jazdy. To wyjątkowa atrakcja dla wszystkich miłośników eleganckich samochodów.
  • Strefa retro – gratka dla graczy, którzy pamiętają czasy Pegasusa i Atari. Automaty, dostępne w poniedziałek 4 września,zabiorą uczestników w sentymentalną podróż do czasów dzieciństwa.
  • Turniej gier mobilnych – w czwartek 7 września uczestnicy będą rywalizować w „Clash of Clans”, a gościem specjalnym podczas rozgrywek będzie Adam z kanału Adam TV.
  • Buy&Get – przyjdź do Wroclavii, zrób zakupy i odbierz upominki. Dla klientów, którzy w dniach 8-9 września wydadzą we Wroclavii min. 200 zł i pokażą paragony, centrum przygotowało karty podarunkowe o wartości 50 zł, z kolei za zakupy za min. 100 zł można będzie odebrać planszówki.
  • Koło wyzwań – zabawa organizowana przez wszystkie dni Game Fest dla klientów Wroclavii, w której do wygrania są wyjątkowe nagrody od najemców oraz napoje Prime Hydration.

Szczegółowe informacje na temat Game Fest oraz harmonogram wydarzenia dostępne są na stronie www Wroclavii.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułLotny Festiwal Piwa ponownie we Wrocławiu już w ten weekend! [LISTA WYSTAWCÓW]
Następny artykułSystemy ostrzegania przed kolizją w pojazdach tramwajowych
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.