Fotowoltaika Wrocław. Czy opłaca się zainwestować w panele słoneczne?

0
DCIM/100MEDIA/DJI_0915.JPG

Zastanawiasz się kiedy przestaną rosnąć ceny za prąd? Albo wiesz, że prędko to nie nastąpi i szukasz alternatywy dla Twojego domu i przede wszystkim portfela? Słyszałeś o fotowoltaice, ale nie wiesz komu zaufać? Firma Atum Instalacje z Wrocławia pomoże Ci rozwiązać Twoje problemy.

Inwestycja w fotowoltaikę może być tym czego szukasz. Polska znajduje się w złotym okresie inwestycyjnym w Odnawialne Źródła Energii, z którego możesz skorzystać i zacząć produkować prąd zupełnie za darmo. Możliwość korzystania z bezpłatnego prądu w nieograniczonej ilości jest zachęcającą perspektywą dla osób, które nie chcą się liczyć z ciągłymi podwyżkami cen prądu.

Fotowoltaika w Twoim domu jest inwestycją, dzięki której staniesz się niezależnym energetycznie. Oznacza to, że przez najbliższe kilkadziesiąt lat nie będziesz przejmował się rachunkami za prąd, ponieważ będziesz go produkował za darmo sam dla siebie. Najważniejszym zadaniem, które stoi przed Tobą jest wybór firmy instalacyjnej, której zaufasz podczas wykonywania montażu.

Z wiedzą i ogromnym doświadczeniem w branży Odnawialnych Źródeł Energii przychodzi ATUM INSTALACJE – lokalna firma z Wrocławia, która jest liderem branży szkoleniowej OZE oraz wykonuje montaże instalacji fotowoltaicznych.

Wysoka jakość proponowanych rozwiązań przez ATUM sprawiły, że są jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku PV oraz specjalizacji w zakresie OZE.

Na co powinniśmy zwrócić uwagę podczas inwestycji?

Najważniejszy jest plan działania i podejście do wykonywanej instalacji. Każda instalacja to zupełnie nowy projekt i choć mogłoby się to wydawać banalne, to nie każda firma traktuje montaż instalacji w sposób indywidualny. Szczególną uwagę należy zwrócić na spotkanie z przedstawicielem i wykonanie audytu dachu – od tego będzie zależała wycena i projekt instalacji, który jest kluczowym etapem prac z inwestycją. Właściwe przeprowadzenie prac przygotowawczych pozwalają na odpowiednie przystąpienie do montażu instalacji, który zakończony zostaje skonfigurowaniem falownika oraz wykonaniem pomiarów końcowych instalacji fotowoltaicznej. Ostatnim krokiem jest sporządzenie protokołu odbioru oraz dokumentacji powykonawczej, w tym zgłoszenie do odpowiedniego zagładu energetycznego.

Dlaczego warto inwestować właśnie teraz?

Sektor OZE związany z fotowoltaiką przeżywa ogromny wzrost zainteresowania, który dodatkowo wspierany jest przez zewnętrzne finansowania. To ogromna szansa, aby zmniejszyć koszty i czas zwrotu inwestycji oraz uzyskać wsparcie w postaci zwrotu nawet kilku tysięcy złotych. Ważną rolę odgrywa firma wykonująca montaż, która powinna przedstawić inwestorowi możliwości finansowania projektu. Przykładem jest kredytowanie instalacji, na które decyduje się coraz większa część klientów. Wzrost cen energii sprawia, że kredyt na instalację jest taki sam lub niższy niż rachunek za prąd.

W jaki sposób można finansować instalację?

Obecnie dostępnych jest wiele sposobów na finansowanie instalacji fotowoltaicznej. ATUM INSTALACJE przedstawia klientom dostępne możliwości wraz z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji. Dodatkowo w ofercie możemy znaleźć niskooprocentowane kredyty na inwestycję w OZE lub korzystny leasing instalacji. Kontakt z przedstawicielem ATUM pozwoli na przygotowanie odpowiedniej propozycji do wymagań klienta.

Promocja przy podpisaniu umowy

Podpisując umowę z Atum Instalacje w na wykonanie instalacji otrzymasz w prezencie darmową stację ładowania pojazdów elektrycznych o mocy 22 kW wraz montażem. Instalacja w Twoim domu, to również darmowy prąd dla pojazdu elektrycznego. Oferujemy Ci dodatkową korzyść z wyboru firmy, która przeszkoliła ponad 3000 specjalistów w branży OZE.

ATUM Sp. z o. o.
ul. Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław

T: 530-171-747 | 71 786 62 87
E:
biuro@atum-energia.pl     W: www.atum-energia.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł#TORYwolucja 2021: 20 inwestycji MPK w tym roku. Drugie tyle w przyszłym
Następny artykułWrocław nie strzela w Sylwestra! Apel do mieszkańców
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.