FoRest – nowy chillout bar w środku lasu we Wrocławiu! [ZDJĘCIA]

0

Nowy Chillout Bar w środku lasu zaprasza na relaks. Oficjalne otwarcie FoRest Bar’u założonego przez właścicieli największej wrocławskiej plaży Hot Spot Beach Bar’u odbyło się pod koniec lipca. Tym razem postawiono na klimaty jeszcze bliższe naturze. FoRest Bar znajduje się w centrum miasta, a zarazem w samym środku zielonego lasu –  przy wejściu do Parku Andersa od ulicy Kamiennej. 

Nowo powstały Bar oferuje przede wszystkim mnóstwo przestrzeni zagospodarowanej w taki sposób, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie. W spokojne poranki oferuje zacienione miejsca seniorom oraz rodzicom z dziećmi. Studentów przez całe dni będzie witać zimnym piwem, a wieczory umili muzyka na żywo.

FoRest Bar rozwija się w szybkim tempie. Już niebawem na jego terenie powstanie miejsce zabaw dla dzieci. Studenci będą mogli wziąć udział w cyklicznych spotkaniach. Planowane są także zajęcia sportowe – fitness, zumba czy yoga. Nowy Bar jest także przyjazny zwierzętom. Można będzie tam znaleźć miski z wodą i przestrzeń do zabawy z pupilami.

Nowe miejsce relaksu stało się integralną częścią Parku Andersa. Klimat,  jaki w nim panuje jest zbliżony do tego, który znamy z lasów i parków. Tym, na czym zależy założycielom, to sprawienie, aby każdy z klientów poczuł się jak na relaksującym spacerze –  otoczony naturą i niczym niezmąconym spokojem. Podłoże wyłożone jest korą, a nie piaskiem. W powietrzu unosi się jej zapach. Na terenie całego obiektu zasadzone są zielone rośliny, co pozwala się jeszcze bardziej odprężyć.

Relaks, zielona przestrzeń, miejsce do odpoczynku, zimne napoje i przyjemny zapach unoszący się w powietrzu. Innymi słowy: FoRest Bar.

Link: https://www.facebook.com/FoRestBarWroclaw/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułXV letnie bezpłatne spacery przewodnikiem – sierpień 2018
Następny artykułOstrzeżenie meteorologiczne 2 stopnia – kolejna fala upałów we Wrocławiu
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.