Festiwal Kolorów po raz kolejny we Wrocławiu!

0
fot. Festiwal Kolorów

Festiwal Kolorów powraca do Wrocławia z najbardziej kolorową imprezą w Polsce! Wrocław pokolorowany będzie już niedługo, bo 5 czerwca. Impreza odbędzie się na Polach Marsowych AWF w godzinach 15:00-20:00.

Przypominamy, że Festiwal Kolorów to jedyna taka, pozytywna i kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce.

Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi. Wielobarwny pył tworzy nad głowami publiczności przepiękną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy.

fot. Festiwal Kolorów

Wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem do uwolnienia swoich emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata! Na tegorocznej scenie Festiwalu Kolorów we Wrocławiu, wystąpią fantastyczni Dj-e, serwując uczestnikom najlepszą muzykę.

Nie zabraknie także stref z przepysznym jedzeniem, oraz oryginalnych i bezpiecznych Kolorów Holi.

fot. Festiwal Kolorów

Ekstremalnie smaczne przeżycia gwarantuje Partner wydarzenia, marka MAOAM – czyli synonim najwyższej jakości, wyjątkowo soczystych gum rozpuszczalnych, produkowanych od lat. MAOAM zaprasza do swojej kolorowej strefy, w której na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze – moc słodkości.

Patronem medialnym Festiwalu Kolorów zostało portal KochamWroclaw.pl.

fot. Festiwal Kolorów

Przypominamy, że wstęp na teren Festiwalu jest całkowicie darmowy, a jedne co musicie zabrać to uśmiech i całą masę pozytywnej energii. Pokolorujmy razem Wrocław, gwarantujemy- będzie się działo. Nie może Was tam zabraknąć!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSzykują się zmiany w kursowaniu MPK przez rondo Reagana. Ważny węzeł przesiadkowy przejdzie modernizację
Następny artykułWrocław: Letni Festiwal Kameralny ,,Muzyka w dawnym Wrocławiu”. Bezpłatne koncerty w pięknych wnętrzach!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.