Festiwal Azjatycki we Wrocławiu! [CO, GDZIE, KIEDY]

0

Festiwal Azjatycki we Wrocławiu to wyjątkowo pyszne wydarzenie. Czekać na Was będą dymiące tajskie stragany, świeże japońskie sushi, pyszny esencjonalny ramen.

Już 11 i 12 maja jemy pałeczkami najlepsze azjatyckie dania! Festiwal Azjatycki to wydarzenie łączące w jednym miejscu wiele kultur oraz kuchni prosto z Azji. To miejsce w którym będzie można spróbować azjatyckich smaków, które zachwycają swoim bogactwem i oryginalnością, ale również przeżyć nowe doznania kulinarne czy też zaczerpnąć inspiracje, które można powtórzyć w swojej kuchni.

Na Festiwalu Azjatyckim będzie można skosztować:

Wyjątkowej kuchni wietnamskiej – aromatycznej zupy pho, pierożków z krewetkami i chrupiących sajgonek. Dobrze doprawionej kuchni indyjskiej – obłędnego butter chicken, wegańskiego dhalu i słonecznego mango lassi. Kuchnia japońska to pyszne pierożki gyoza, swieże sushi i gorący ramen a ponadto japońska kombucha. Dań kuchni koreańskiej w której znaleźć można dania z makaronem, kimchi czy też koreańskie smażone pierożki z tofu, warzywami i wiele innych pyszności


Zapachy pysznych potraw pobudzą głód, natomiast szeroka oferta sprawi, że będzie to miejsce gdzie można spędzić cały dzień.

Festiwal Azjatycki we Wrocławiu
Miejsce:
Czasoprzestrzeń, ul Tramwajowa 1-3, Wrocław
Termin: 11 maja, Sobota 12:00 – 20:00,
12 maja, Niedziela 12:00 – 18:00

Wstęp bezpłatny!

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/628262907655419/

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułHolenderska linia KLM uruchomiła loty z Wrocławia [CENY, POŁĄCZENIA]
Następny artykułDzieci z całego świata zamieszkają przez dwa tygodnie w domach Polskich rodzin
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.