Festiwal 3-Majówka we Wrocławiu odwołany. Będą jednak mniejsze koncerty!

0

Z ogromną przykrością informujemy, że zaplanowany w dniach 1 – 3 maja 2020 roku we Wrocławiu festiwal 3-Majówka nie odbędzie się z powodu zagrożenia epidemiologicznego.

Część koncertów festiwalowych gwiazd udało się przesunąć na późniejsze terminy:

30 sierpnia wystąpią EPICA oraz KORPIKLAANI
24 października zagrają THE SISTERS OF MERCY oraz PETER HOOK & THE LIGHT
5 listopada zapraszamy na koncert zespołu APOCALYPTICA.

Powyższe koncerty odbędą się we wrocławskiej Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1. W miarę rozwoju sytuacji informować będziemy o kolejnych koncertach 3-Majówkowych artystów.

Przypominamy również, że Gitarowy Rekord Guinnessa, będący częścią festiwalu 3-Majówka, został przeniesiony do Internetu i po raz pierwszy odbędzie się w całości w wersji online. 1 maja zapraszamy wszystkich do śledzenia transmisji internetowej na stronie www.heyjoe.pl, a gitarzystów do wspólnego stworzenia Największej Gitarowej Orkiestry Świata. Wyjdźcie na balkony, do ogrodów, otwórzcie okna – pokażemy całemu światu, że jesteśmy razem i grajmy dalej!

Zakupione bilety oraz karnety na 3-Majówkę 2020 można zwracać w miejscu ich zakupu. W celu dokonania zwrotu należy skontaktować się z dystrybutorem w sposób wskazany na stronie, poprzez którą były nabywane bilety. Zgodnie z regulaminem sprzedaży, bilety można zwracać nawet po terminie planowanej imprezy – o zwrot pieniędzy możecie więc Państwo wystąpić w dogodnym dla siebie momencie.

Bilety na nowe terminy koncertów 3-Majówkowych gwiazd pojawią się już wkrótce u dystrybutorów.

3-Majówkowej publiczności dziękujemy za cierpliwość i zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Do zobaczenia na późniejszych koncertach i pamiętajcie, że nasze hasło – „Spotkajmy się we Wrocławiu!” – obowiązywać będzie z podwójną mocą w roku 2021.

Więcej informacji: www.3-majowka.pl

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł10 najciekawszych seriali, które musisz zobaczyć. #Zostań w domu!
Następny artykułBezpłatne koncerty online oraz warsztaty muzyczne [KWIECIEŃ 2020]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.