Epickie domówki wstrząsną Wrocławiem! Cztery imprezy w zabytkowej kamienicy na Wyspie Tamka

0
fot. fb/Wyspa Tamka

Cztery miasta, cztery kamienice, a w każdej cztery piętra oryginalnych domówek. A na zakończenie wielki finał w Sylwestra i unikalna nagroda dla gospodarza najlepszej imprezy – apartament do mieszkania i imprezowania na cały rok! Rusza najbardziej imprezowy i nowatorski projekt roku ”In the House by Desperados”.

Już w najbliższą sobotę (24.11.) na wyspie Tamka we Wrocławiu odbędą się jednocześnie cztery domówki, które wstrząsną stolicą Dolnego Śląska. W specjalnie wynajętej i zaaranżowanej zabytkowej kamienicy w środku miasta na czterech piętrach będzie królowała elektroniczne brzmienia i scenografia jakiej jeszcze nie było. Budynek rozbłyśnie kolorowymi światłami, a na każdej kondygnacji wystartuje niepowtarzalna domówka. Tego wieczora we Wrocławiu zagrają kolektywy DJ’skie: Suck My Bass, HeartBeats, Regime, Miód x Module.

Pojedynek na domówki

Gospodarze domówek we Wrocławiu walczyć będą o miano imprezowego mistrza. Dzięki inspiracji Desperadosa, sponsora projektu „In the House” z pewnością przełamią imprezową rutynę. Zwycięzca lokalnych eliminacji trafi do wielkiego finału projektu ‘In the House by Desperados’, który odbędzie się w Sylwestra i razem z pozostałymi finalistami stanie do imprezowego starcia o nagrodę roku – apartament na cały rok!

– In the House by Desperados to projekt, który zachęca jego uczestników do przekraczania własnych granic i prawdziwego przeżywania. Dziś impreza to nie tylko wieczorne wyjście do klubu. To cały styl życia i element kultury młodych dorosłych. Kultury, którą wspiera marka Desperados – mówi Anna Wood, kierująca marką Desperados w Polsce. – W naszym eksperymentalnym koncepcie imprezowym całą władzę oddaliśmy w ręce młodych ludzi. Wierzymy bowiem, że trzeba wspierać niesamowity potencjał, jaki w nich drzemie i umożliwiać im realizację nawet najśmielszych pomysłów.

Cztery lokalne starcia w ramach „In the House by Desperados” odbędą się kolejno: we Wrocławiu (24.11.2018), w Warszawie (1.12.2018), w Gdańsku (8.12.2018) i Krakowie (15.12.2018). Wielki Finał odbędzie się w noc sylwestrową w jednej z warszawskich kamienic, która stanie się prawdziwym imprezowym epicentrum Polski. Wybór ostatecznego zwycięzcy będzie leżał w rękach imprezowiczów, bo to właśnie goście sylwestrowej super-domówki zadecydują kto na cały rok zamieszka w apartamencie od Desperadosa.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSpacer śladem wrocławskich murali [TRASA+MAPA]
Następny artykuł100 zadań Prezydenta Jacka Sutryka na 100 dni prezydentury [ PEŁNA LISTA]
Odkryj Wrocław na nowo