Wrocławianie! Od otwarcia naszej strony minął już okrągły miesiąc! Dziękujemy Wam, że jesteście z nami i wspieracie nas swoimi komentarzami. Mamy nadzieję, że dajemy Wam nieustannie powody do radości, ze wspólnego odkrywania kolejnych fragmentów Wrocławia.

W związku z rosnącym sukcesywnym wzrostem zainteresowania naszą stroną, jak i rozbudową formatów, którymi chcielibyśmy się zająć, rozpoczynamy rekrutację.

Poszukujemy kilku osób, które tak jak my kochają Wrocław i jego mieszkańców, a także mają ukryty, lub już w pełni rozwinięty talent pisarski. Jeśli chcecie wesprzeć nasze działania, macie wolny czas i chcielibyście współtworzyć z nami nasz portal – zapraszamy do Nas!

10271245_1099055590135153_8922502011816991973_o (2)

Wyślijcie nam swoje CV, kilka słów od siebie oraz fragment Waszego dowolnego tekstu na adres: redakcja@kochamwroclaw.pl . Spotkamy się z wybranymi osobami i opowiemy Wam trochę więcej o naszych planach i możliwościach współpracy.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł„FORT”. Powstaje wyjątkowy film o walkach w Festung Breslau.
Następny artykułRewitalizacja Przedmieścia Oławskiego. Zobacz jak zmieni się Wrocław
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.