Dzień Dziecka 2022 we Wrocławiu: 6 najciekawszych atrakcji i wydarzeń dla dzieci

0
Dzień Dziecka we Wrocławiu 2022

Wszystkie dzieci czekają z niecierpliwością na ten szczególny dzień. Dzień Dziecka w Polsce obchodzimy 1 czerwca, w tym roku to święto wypada w środę. Rodzice odwiedzają lodziarnie, zabierają dzieci na spacer i korzystają z uroków miasta. Jakie jeszcze atrakcje czekają na Was we Wrocławiu?

Podpowiemy Wam, jak można uatrakcyjnić dzieciom ich święto. Przygotowaliśmy 6 najciekawszych atrakcji i wydarzeń odbywających się we Wrocławiu z okazji Dnia Dziecka.

Z powrotem

1. Czeka na Was dobra zabawa!

We wrocławskim Ogrodzie Botanicznym odbędą się dla dzieci wyjątkowe wydarzenia. Organizatorzy zaplanowali zabawy oraz liczne gry dla najmłodszych.

Zaplanowane są gry terenowe. Dzięki takiej zabawie będzie można wyostrzyć wszystkie swoje zmysły, popracować nad zręcznością i logicznym myśleniem. Do dyspozycji uczestników będzie: tor przeszkód, stół pingpongowy, skakanki i różne gry planszowe.

Z okazji Dnia Dziecka w Ogrodzie Botanicznym warto skorzystać jeszcze z: warsztatów z tworzenia ludzików z patyku, malować na kamieniach, plastrach drewna lub porobić pierniki, ceramikę, pouczyć się malowania lub robienia na szydełku (niektóre warsztaty są za drobną opłatą).

Dodatkowo od 10:00 do 16:00 jest czynny kiermasz. Na stoiskach kupić można rękodzieło, słodkości oraz zabawki.

Lokalizacja: Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego, ul. Henryka Sienkiewicza 23

Z powrotem
Poprzedni artykułWrocław: Przed Halą Stulecia powstała Strefa Kibiców dla fanów koszykarskiego Śląska Wrocław!
Następny artykułGigantyczne ruchome malowidła pojawią się na kamienicach Wrocławia! KINOMURAL 2022