#DużoZdrowia dla Babć i Dziadków. Przyjdź na bezpłatne badania!

0

W jednym miejscu, bez rejestracji, a co najważniejsze – bezpłatnie. Już w najbliższą sobotę w Magnolia Park z okazji Dnia Babci i Dziadka rusza dzień bezpłatnych badań i porad medycznych.

Sprawdźcie, co będą badać specjaliści!

#DużoZdrowia – te życzenia składamy Babciom i Dziadkom najczęściej. Magnolia Park wspólnie z Fundacją Veritas przekuwa te słowa w czyn i organizuje bezpłatne badania i konsultacje medyczne dla seniorów.

22 stycznia w godzinach 10.00-16.00 w ramach Miasteczka Zdrowia będzie można m.in. wykonać badanie wzroku oraz skorzystać z porad optometrysty oraz konsultacji z fizjoterapeutą. Na miejscu wszystkim zainteresowanym zostanie zaproponowane sprawdzenie ciśnienia krwi, poziomu glukozy czy cholesterolu. Będzie można także otrzymać również zaproszenie na badanie fibroskanem, które jest nieinwazyjną metodą pomiaru stopnia zwłóknienia oraz stłuszczenia wątroby.

Obecnie szczególnie musimy zadbać o zdrowie naszych seniorów, dlatego w Dzień Babci i Dziadka zapraszamy ich na bezpłatne badania. Zawsze naszym babciom i dziadkom składamy życzenia „dużo zdrowia”, teraz możemy słowa zamienić w czyn – mówi Paweł Zabilski, przedstawiciel Fundacji Veritas.

#DużoZdrowia to nie tylko badania, ale także seminaria dotyczące zdrowia. W ramach akcji eksperci udzielą rad dotyczących zdrowego trybu życia oraz sportu dla seniorów. Dodatkowo będzie można obejrzeć pokazy jogi i zumby.

Każda inicjatywa związana z promocją zdrowia ma duże wsparcie ze strony Magnolia Park. Zapraszamy wszystkich seniorów do skorzystania z bezpłatnych badań odbywających się na terenie naszego centrum w najbliższą sobotę. Nie ma chyba lepszego prezentu na Dzień Babci i Dziadka niż troska o ich zdrowie – zaprasza Joanna Sawośko-Duda, dyrektor Magnolia Park.

Stanowiska specjalistów akcji #DużoZdrowia staną przy wejściu do centrum z ulicy Legnickiej i będą dostępne dla seniorów w godzinach 10.00-16.00.

Miasteczka Zdrowia to cykliczne wydarzenia odbywające się w całej Polsce. W czerwcu 2021 w Miasteczku organizowanym w Magnolia Park z bezpłatnych badań i konsultacji skorzystało aż 5 tysięcy osób.

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWrocław: Zmiany w rekrutacji do szkół i przedszkoli na rok szkolny 2022/2023
Następny artykułWrocław: W Magnolii Park powstanie Centrum Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.