Druga Parada Psów Wrocławskich – Hau Are You?

0

Wraz z organizatorami wydarzenia zapraszamy Was do udziału w Drugiej Paradzie Psów Wrocławskich. Paradujemy, aby pokazać jak wspaniałymi przyjaciółmi człowieka są psy. Wszystkie – zarówno kundelki, jak i te rasowe. Każdy ma swoją unikatową naturę i sprawia, że życie człowieka staje się piękniejsze.

Parada – to brzmi dumnie. Organizowanie wydarzeń tego typu weszło już w krew różnym osobom, a także formalnym i nieformalnym organizacjom. Paradujemy, by wyrazić swoje poglądy, opinie, czy po prostu pokazać swoją radość. My natomiast chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa na paradę nieco inną, niż wszystkie. Nasza defilada zrzeszy miłośników psów, którzy chcą pokazać, jak ważna i piękna jest relacja człowieka z czworonogiem.
– mówią organizatorzy.

W tym roku paradujemy w niedzielę 8.09. i o godzinie 12:00 spotykamy się na Placu Wolności pod Narodowym Forum Muzyki. Stamtąd ruszymy na Wyspę Słodową wraz ze swoimi podopiecznymi i pokażemy siłę psio-ludzkiej przyjaźni. Na Wyspie na uczestników parady będzie czekać kilka atrakcji, m.in.: konkursy, występ zespołu muzycznego, porady psiego szkoleniowca i inne.

Akcję organizują Rada Osiedla Stare Miasto oraz TOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.

Termin: 8.09.2019r. godz. 12:00 (niedziela)
Zbiórka: Plac Wolności przy Narodowym Forum Muzyki
Cel: Wyspa Słodowa

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2098958396842042/

Wydarzenie objęte patronatem medialnym Kocham Wroclaw

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł7 najciekawszych premier i wydarzeń filmowych we Wrocławiu [WRZESIEŃ 2019]
Następny artykułVIII Korowód Nadziei – w tym roku Wielka Parada to nie wszystko!
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.