Druga edycja Skate Night Wrocław już 27 października!

0

Choć niektórzy wieszczą już koniec sezonu rolkarskiego, radzimy nie chować jeszcze sprzętu do szafy. Nadszedł czas, aby znów poczuć dreszczyk emocji i wziąć udział w drugiej edycji Skate Night Wrocław! Motywem przewodnim wydarzenia będzie Halloween, a najlepiej przebrani uczestnicy otrzymają specjalne nagrody!

Przygotujcie swoje wrotki i rolki na niezapomniany wieczór, który odbędzie się 27 października o godzinie 18:00 w Skate Parku przy ul. Legnickiej 65 (Centrum Sportów Ekstremalnych).

Powtórka z rozrywki

Na pierwszej edycji Skate Night Wrocław pojawiło się ponad 400 miłośników sportów wrotkarskich. Tym razem, zamiast na rolkowisku spotkamy się w zadaszonym i specjalnie wystrojonym Centrum Sportów Ekstremalnych przy ul. Legnickiej 65. Na uczestników czeka wiele atrakcji, w tym konkurs na najlepsze halloweenowe przebranie.

Ponadto, na miejscu będzie można skosztować różnorodnych przekąsek z lokalnych foodtrucków. Nie zabraknie również sezonowych, jesiennych napojów. O gorącą atmosferę podczas jesiennego, piątkowego wieczoru zadba profesjonalny DJ z klubową listą przebojów.

Atrakcje dla wszystkich

Podczas Skate Night Wrocław swoje miejsce znajdą również najmłodsi amatorzy jazdy na rolkach. Wydarzenie otworzą warsztaty z nauki i doskonalenia jazdy prowadzone przez doświadczonego instruktora. Miłośnicy konkurencji i zabawy – podobnie jak poprzednio, mogą liczyć na fascynujące konkursy z nagrodami.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne.

Przyjdźcie w swoich najstraszniejszych kostiumach i gotowi do zabawy. Impreza potrwa od 18:00 do 22:00. Widzimy się 27 października w Centrum Sportów Ekstremalnych przy ul. Legnickiej 65!

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułSZOP-y wracają na ulice Wrocławia. Tu oddasz kłopotliwe odpady
Następny artykułFREENOW ujawnia, co zostawiamy w taksówkach… doczepiane włosy, basen i podpisana umowa o pracę.
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.