Domożercy, czyli Wrocławski Festiwal Jedzenia w domu

0

Obecna sytuacja w Polsce jest dla wielu z nas bardzo trudna. Praktycznie każda z branży musi walczyć o przetrwanie i dlatego warto w tym ciężkim czasie wspierać się nawzajem. Mieszkańcy przychodzą z pomocą lokalnym biznesom i naszym wrocławskim restauracjom, barom i kawiarniom.

Pomysłodawcy zachęcają do przyłączenia się do akcji ,,Domożercy”, czyli Wrocławskiego Festiwalu Jedzenia w domu.

– Zachęcamy wszystkich do korzystania z opcji zamówienia dań z restauracji z opcją na wynos lub z dostawą do domu. Wspierajmy się lokalnie, by za jakiś czas móc wrócić do naszych ulubionych wrocławskich restauracji, kawiarni i barów. – mówią organizatorzy – W wydarzeniu będziemy publikować propozycje dań z restauracji, barów i kawiarni, które zgłoszą się do udziału w festiwalu.

Do akcji mogą bezpłatnie przyłączyć się wszystkie lokale gastronomiczne, które oferują dania na wynos lub z dostawą do domu. Można zgłosić maksymalnie 2 dania, np. 1 wege i 1 mięsne. To od restauracji zależy jakie danie zaproponuje.

W wydarzeniu na facebooku (https://www.facebook.com/events/680563326086550/) będą na bieżąco publikowane wszystkie zgłoszenia z ceną i informacją o sposobie zamówienia dania.

Zgłoszenia restauracji:
https://bit.ly/3dG06YD

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł#graMYdlaKOSZAROWEJ, czyli charytatywna zrzutka na szpital
Następny artykuł#MUSIMYWIEDZIEĆ! Rusza pilna zbiórka na testy dla onkologów dziecięcych na obecność koronawirusa
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.