Wrocław to niesamowite miasto, w którym każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Czy wiecie, że to właśnie tutaj, w budynku Dworca Świebodzkiego znajduje się największy Dom Strachu w Polsce? Jeśli potrzebujesz solidnej dawki adrenaliny, to zdecydowanie polecamy to miejsce!

Fraza “Dom Strachu” budzi przeróżne skojarzenia. Część osób kojarzy takie miejsca z gumowymi, wyskakującymi maskami, które bardziej tworzą poczucie zażenowania niż strachu. Inni kojarzą domy strachu z dzieciństwa jako jazdę wagonikiem w wesołym miasteczku po ciemku w towarzystwie stroboskopowych świateł i pseudoprzerażających dźwięków. W tytułowym House of Fear – Dom Strachu Wrocław znajdziecie całkowicie inne doświadczenie. Doskonali aktorzy, zaskakujący scenariusz pozbawiony sztampowości i emocje sięgające zenitu.

W poniższym filmiku, znajdziecie przedsmak tego co czeka Was w tamtym miejscu:

Od pierwszych minut wizyty daje się we znaki klimat rodem z horrorów. Na wejściu, w niewielkim przedpokoju ozdobionym malunkami znanych postaci z horrorów, wita nas przemiła recepcjonistka, można oddać swoje rzeczy prywatne do depozytu, a następnie tłumaczone są zasady zabawy. Po podpisaniu stosownych oświadczeń gra się rozpoczyna. Po kolei, każdy z członków ekipy przekracza kurtynę za którą znajduje się… cóż, tego nie możemy Wam zdradzić. Możemy natomiast z pełną odpowiedzialnością polecić wam to niezwykłe miejsce, gdzie zaciera się granica pomiędzy horrorem, a terrorem, iluzją, a rzeczywistością. Przepotężna dawka wielu różnorodnych emocji gwarantowana. Ostrzegamy, jest to doświadczenie dla ludzi o mocnych nerwach.

Jeśli Twoim bohaterem dzieciństwa jest Freddie Krueger lub Samara Morgan, jest to miejsce dla Ciebie. Natomiast, jeżeli wolisz komedie romantyczne – trzymaj się z dala.

No dobra, ale jak dostać się do House of Fear Dom Strachu Wrocław i zarezerwować swój udział w grze? Przedstawiamy szybki poradnik w kilku prostych krokach:

1. Zbierz ekipę
Udawanie się na pokaz samodzielnie polecamy tylko największym fanatykom grozy. Najlepiej jak zbierzesz ekipę lub chociaż jedną osobę do pary. W jedności siła!

2. Dokonaj rezerwacji
Wejdź na http://www.dom-strachu.pl/rezerwacje i wybierz swój termin, godzinę oraz scenariusz. Obecnie w House of Fear Wrocław odgrywane są dwa różne scenariusze, natomiast zmieniają się one co jakiś czas.

3. Gotowe!
Teraz wystarczy, że razem ze swoją ekipą pojawisz się na Dworcu Świebodzkim o zarezerwowanej porze. Baw się dobrze!

Co?
Dom Strachu House Of Fear Wrocław
Gdzie?
Dworzec Swiebodzki, Plac Orląt Lwowskich 20B (wjazd od Robotniczej)
Strona WWW:
http://www.dom-strachu.pl
Wstęp:
30 PLN

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane