Wrocław to niesamowite miasto, w którym każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Czy wiecie, że to właśnie tutaj, przy ul. Kazimierza Wielkiego znajduje się największy Dom Strachu w Polsce?

Jeśli potrzebujesz solidnej dawki adrenaliny, to zdecydowanie polecamy to miejsce!

Fraza „Dom Strachu” budzi przeróżne skojarzenia. Część osób kojarzy takie miejsca z gumowymi, wyskakującymi maskami, które bardziej tworzą poczucie zażenowania niż strachu. Inni kojarzą domy strachu z dzieciństwa jako jazdę wagonikiem w wesołym miasteczku po ciemku w towarzystwie stroboskopowych świateł i pseudoprzerażających dźwięków. W tytułowym Dom Strachu Wrocław znajdziecie całkowicie inne doświadczenie.

Dom Strachu we Wrocławiu – klimat jak z horrorów

Doskonali aktorzy, zaskakujący scenariusz pozbawiony sztampowości i emocje sięgające zenitu.

Od pierwszych minut wizyty daje się we znaki klimat rodem z horrorów. Na wejściu, w niewielkim przedpokoju ozdobionym malunkami znanych postaci z horrorów, wita nas przemiła recepcjonistka, można oddać swoje rzeczy prywatne do depozytu, a następnie tłumaczone są zasady zabawy. Po podpisaniu stosownych oświadczeń gra się rozpoczyna.

Po kolei, każdy z członków ekipy przekracza kurtynę za którą znajduje się… cóż, tego nie możemy Wam zdradzić. Możemy natomiast z pełną odpowiedzialnością polecić wam to niezwykłe miejsce, gdzie zaciera się granica pomiędzy horrorem, a terrorem, iluzją, a rzeczywistością. Przepotężna dawka wielu różnorodnych emocji gwarantowana. Ostrzegamy, jest to doświadczenie dla ludzi o mocnych nerwach.

Jeśli Twoim bohaterem dzieciństwa jest Freddie Krueger lub Samara Morgan, jest to miejsce dla Ciebie. Natomiast, jeżeli wolisz komedie romantyczne – trzymaj się z dala.

Jak dostać się do Dom Strachu Wrocław (Dom Zła) i zarezerwować swój udział w grze? 

1. Zbierz ekipę
Udawanie się na pokaz samodzielnie polecamy tylko największym fanatykom grozy. Najlepiej jak zbierzesz ekipę lub chociaż jedną osobę do pary. W jedności siła!

2. Dokonaj rezerwacji
Wejdź na http://domzla.pl/ i wybierz swój termin, godzinę oraz scenariusz. Obecnie w Dom Strachu Wrocław odgrywane są dwa różne scenariusze, natomiast zmieniają się one co jakiś czas.

3. Gotowe!
Teraz wystarczy, że razem ze swoją ekipą pojawisz się w Domu Zła o zarezerwowanej porze. Baw się dobrze!

Co?
Dom Strachu Wrocław (Dom Zła)

Gdzie?
ul. Kazimierza Wielkiego 27c

Strona WWW:
http://domzla.pl/

Wstęp:
Grupy 4-6 osobowe: 30 zł / osoba
Grupy 2-3 osobowe: 40 zł / osoba *
* istnieje możliwość łączenia grup w większe

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułWady i zalety mieszkania we Wrocławiu [FELIETON]
Następny artykułJak dobrać krzesło, by pozbyć się bólu pleców?
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.