Dobre sushi we Wrocławiu: Odwiedź Sushi Room w samym centrum miasta

0

Tuż przy wejściu do Pasażu Niepolda we Wrocławiu znajdziecie Sushi Room – niewielki lokal z sushi, który warto odwiedzić. Ogromne zestawy sushi można tu kupić za rozsądne pieniądze. A ich smak na pewno Was zadowoli.

Sushi Room – japoński koncept ze wschodnim akcentem

Sushi Room powstał w 2020 roku i został założony przez pasjonatki japońskiej kuchni z Ukrainy. Właścicielki lokalu nabywały doświadczenia w pracy w restauracjach sushi i szkoliły się pod okiem wykwalifikowanych sushi masterów. Zdecydowały się otworzyć swoje miejsce, gdy w trakcie pandemii utraciły kontakt z klientami z powodu zamknięcia lokali.

Efekty można ocenić udając się do Sushi Room przy ul. Ruskiej 51b.

Promocyjne dni w Sushi Room

W Sushi Room przez cały tydzień możecie spodziewać się różnych promocji. Przy zamówieniu powyżej 145 zł w poniedziałki otrzymacie gratis napój, we wtorek sałatkę, w środę nigiri z łososiem, a w czwartek zupę miso.

W piątki przy zamówieniu zestawu: HIROSHIMA, KIOTO, KOFO drugi zestaw otrzymacie 10% taniej.

Wsłuchując się w sugestie klientów

Właścicielki Sushi Room bardzo cenią sobie uwagi i sugestie gości. Wsłuchując się w ich opinie zmieniają co jakiś czas propozycje potraw w menu i wprowadzają nowe rodzaje sushi. Niedawno w ofercie pojawiło się sushi w tempurze oraz na ciepło.

Oprócz sushi zamówić również można m.in. krewetki w tempurze z frytkami (na zdjęciu), mule oraz sałatkę kimchi. Nietypową pozycją w karcie są również: łosoś lub węgorz z daszkiem – wyjaśniając jest to rybka zapiekana pod serem i słodkim sosem.

Sushi możecie zamówić z dostawą do domu przez popularne serwisy z dowozem, wziąć zestaw na wynos, lub zjeść danie na miejscu.

Sushi Room Wrocław
ul. Ruska 51b

Menu i więcej informacji znajdziesz tutaj: kliknij

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułMieszkańcy wrocławskiego zoo: Poznajcie manaty karaibskie
Następny artykuł21. Gitarowy Rekord Świata we Wrocławiu już za miesiąc! Rusza rejestracja uczestników, a na ulice wychodzą krasnoludki z gitarami
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.