O tym, że nauka języków jest ważna, słyszy się już od przedszkola. Niestety, często temu oklepanemu przekazowi nie towarzyszy sensowne uzasadnienie. Każdy z innych względów ceni sobie poznawanie innych języków, więc warto bliżej przyjrzeć się wielu argumentom.

Kolejną kwestią, niemniej istotną, jest wybór odpowiedniej metody nauczania, gdyż to ona przesądza o sukcesie. Zastanawiasz się jaka szkoła językowa we Wrocławiu sprosta Twoim oczekiwaniom? Czym się kierować przy wyborze?

Nauka języków, czyli okno na świat

We współczesnych czasach podróżowanie po świecie jest wyjątkowo proste. Bez względu na to, jaki jest cel wyjazdu, znajomość języków obcych jest nieoceniona. W przypadku przeprowadzki do innego kraju z zamiarem podjęcia nauki lub pracy, porozumiewanie się w obcym języku stanowi niezbędną umiejętność. Jest tak nie tylko z powodu konieczności zrozumienia wykładowcy bądź przełożonego, ale także przez wzgląd na możliwość nawiązywania nowych znajomości.

Nawet jeśli pracuje się w kraju ojczystym, nie należy rezygnować z nauki języków obcych. Ich poznanie znacznie zwiększa szanse na uzyskanie wyższych zarobków. Dodatkowo ułatwia budowanie relacji z partnerami zagranicznymi, co w erze globalizacji ma niebagatelne znaczenie. Warto przypomnieć, że coraz większą popularność zyskuje praca zdalna. Znajomość przynajmniej jednego języka obcego poszerza perspektywy i stwarza możliwość pracowania za granicą bez konieczności wychodzenia z domu.

Nauka języków daje wiele niesamowitych możliwości. Można podróżować po całej planecie, nawet do miejsc mało popularnych wśród turystów, które nierzadko zaskakują bardziej od zabytków oglądanych codziennie przez setki tysięcy ludzi. Można poznawać nowych ludzi z różnych stron świata, chociażby za pośrednictwem Internetu. Języki obce pozwalają na głębsze i prawdziwsze poznanie innych krajów – ich historii, sztuki, obyczajów, na przykład poprzez czytanie dzieł literackich w oryginale.

Szkoła Hello – sprawdzona i ceniona szkoła językowa we Wrocławiu

Po poznaniu tak licznych zalet znajomości języków obcych, warto zastanowić się, gdzie najlepiej podjąć naukę. Sprawdzonym rozwiązaniem jest szkoła językowa Hello. To największa na Dolnym Śląsku szkoła, która może pochwalić się akredytacją prestiżowej Organizacji Metody Callana.

Metoda Callana

W metodzie Callana szczególny nacisk kładzie się na konwersację, co gwarantuje skuteczną naukę mówienia w języku obcym. Lekcje są ciekawe i dynamiczne, dzięki czemu studenci pozostają skupieni, a co za tym idzie – efektywnie wykorzystują każdą chwilę zajęć. Uczniowie przez cały czas posługują się obcym językiem, a prowadzący dba o to, aby każdy z nich czynnie uczestniczył w lekcji.

W metodzie Callana pamięta się także o powtórkach. Materiał jest powtarzany po cztery-pięć razy, co skutecznie go utrwala. Powtórki połączone z konwersacją sprawiają, że poprawa płynności mówienia następuje bardzo szybko, nawet u osób z niezbyt dobrą pamięcią. Nie bez znaczenia, szczególnie dla ludzi ceniących sobie każdą minutę wolnego czasu, jest fakt, iż dzięki tak intensywnej nauce prace domowe nie są zadawane.

Dobra szkoła językowa we Wrocławiu

Szkoła Hello posiada aż 18 lat doświadczenia. Kadra składa się z profesjonalistów, dla których języki obce to prawdziwa pasja. Nikt nie znalazł się w Hello przypadkiem, a native speakerzy pochodzą z różnych stron świata. Na zajęciach dba się o rotację lektorów, co daje okazję do poznania odmiennych akcentów. Prowadzący zajęcia mają przyjazne nastawienie do każdego ucznia, a swoją wiedzą dzielą się z prawdziwą radością.

Zaletą szkoły Hello jest także różnorodność form nauki. Zajęcia są prowadzone w trzech trybach: zdalnym, stacjonarnym, hybrydowym. Konkretną, najwygodniejszą dla siebie formę można wybrać już w trakcie kursu. Naukę można rozpocząć w każdej chwili, zaczynając od czterech lekcji próbnych. Ewentualna rezygnacja z kursu nie wiąże się z żadnymi konsekwencjami, gdyż nie ma umów długoterminowych. Oferta dotyczy języka angielskiego, hiszpańskiego i polskiego (dla obcokrajowców). Jest skierowana zarówno do dorosłych, jak i młodzieży oraz dzieci.

Metoda Callana pozwala na nauczenie się języka obcego cztery razy szybciej niż inne metody. Sprawi, że każdy nie tylko nauczy się mówić w obcym języku, ale też naprawdę to polubi. Szkoła Hello to idealny wybór, jeśli stawia się na najwyższą jakość kursu.

Sprawdź ofertę: kliknij

 

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułOd wczoraj wprowadzono nową strefę 30 km/h w centrum miasta [SPRAWDŹ GDZIE]
Następny artykułSłodko Gorzko – festiwal rzemieślniczych słodkości, kawy i lodów [CO, GDZIE, KIEDY]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.