Do Wrocławia przyjedzie cyrk ze zwierzętami w formie hologramów!

0

Przyjazd cyrku do miasta zwykle budzi sporo kontrowersji. Głównym powodem jest zaniepokojenie ludzi o sposób traktowania i przetrzymywania zwierząt.

W najbliższym czasie do Wrocławia zawita cyrk, który łamie stereotypy i chce pokazać, że można przygotowywać występy bez narażenia zwierząt na tortury.

Cyrk Wictoria powstał w 2015 roku. ,,Stawiamy na nowoczesność, dlatego sprowadzamy nowinki ze świata cyrku! Co roku nasz cyrk jest bogatszy w nowości logistyczne, jak namioty czy oświetlenie. Ważny jest dla nas poziom programów, dlatego zapraszamy artystów światowej sławy, i  dbamy o to by polska publiczność miała możliwość obejrzenia programu na poziomie.” – mówią właściciele.

W 2019 odbył się pierwszy jubileusz 5-lecia cyrku. Widowisko pt. „Niech żyje Wictora” zostało bardzo dobrze odebrane prze Polaków.

W 2020 jako pierwszy cyrk w Polsce i trzeci w Europie wprowadził hologramy zwierząt i w ten sposób stworzył widowisko, które łączy ze sobą tradycyjny cyrk z cyrkiem XXI wieku.

Harmonogram widowisk cyrkowych we Wrocławiu:

WROCŁAW – UL.  LITEWSKA – PSIE POLE | GODZINA  18:00 | 23.07.2021

WROCŁAW – UL.  LITEWSKA – PSIE POLE | GODZINA  16:00 i 18:00 |  24.07.2021

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykuł3,5 mln złotych za nowe nasadzenia we Wrocławiu. Ponad 1500 drzew i 45 tysięcy krzewów!
Następny artykułPolicjanci uratowali pijanego mężczyznę. Chciał wskoczyć z Jazu Opatowickiego do wody
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.