Dni Kariery we Wrocławiu – największe studenckie targi pracy i praktyk!

0

28 marca we Wrocławskim Centrum Kongresowym odbędzie się kolejna edycja Dni Kariery ® – największych studenckich targów pracy, praktyk i staży, organizowanych przez AIESEC – jedną z największych organizacji na świecie prowadzonych przez młodych ludzi.

Podczas targów, w wiosce targowej, przedstawiciele kilkudziesięciu firm zaprezentują uczestnikom perspektywy zatrudnienia oraz odpowiedzą na pytania dotyczące m.in. procesu rekrutacyjnego oraz wymagań pracodawcy.

Przygotowana będzie również specjalna strefa Doradztwa Zawodowego, gdzie studenci będą mogli skonsultować swoje CV lub porozmawiać z ekspertami. Odpowiedzą oni na wszystkie pytania uczestników oraz pomogą zaplanować przyszłą karierę zawodową.
Na terenie targów będzie można znaleźć także Strefę Relaksu. To miejsce, gdzie w spokojnej atmosferze uczestnicy będą mogli zapoznać się z informatorem targowym, ofertami pracy umieszczonymi na Job Wall’u, odpocząć przy kawie, skorzystać z atrakcji i wziąć udział w konkursach zorganizowanych przez obecne na targach firmy.

Dzięki zróżnicowanej ofercie firm, uczestnicy mogą znaleźć swoją wymarzoną pracę oraz dowiedzieć się czego oczekują od młodych ludzi pracodawcy. Łącząc te dwie strony w jedność, Dni Kariery® realizują ósmy Celu Zrównoważonego Rozwoju, określonego przez ONZ – Wzrost gospodarczy i godna praca.

Dowiedz się więcej na wydarzeniu Dni Kariery® Wrocław 2019 na Facebook’u i pobierz bezpłatny bilet na dnikariery.pl.

Termin: 28 marca 2019r., godz. 9:00 – 16:00
Miejsce: Wrocławskie Centrum Kongresowe przy Hali Stulecia, ul. Wystawowa

Wasze komentarze

Komentarze

Sponsorowane
Poprzedni artykułPupiLove Targi we Wrocławiu – przyjdź z psem i kotem na zakupy
Następny artykułPraktyczny kurs wiedzy o Wrocławiu [2 DNIOWE ZWIEDZANIE MIASTA]
Redaktorka naczelna portalu. Zakochałam się we Wrocławiu od pierwszego wejrzenia. Kocham odkrywać nowe rzeczy i dzielić się nimi z innymi. Jeśli mam wybierać pomiędzy weekendem w hotelu SPA, a pokonaniem 200km w kilka dni na rowerze, to wybieram to drugie :) Jestem niepoprawną optymistką.